Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ez egy ördögi kör mert lehet ha berakod a db killert akkor lehet e betűért sípítozik a közeg.. Nekem giannelli van elvileg e szabványos bár a db killer azóta nem volt benne mióta elhoztam a boltból...
Sziasztok! Segítsetek légyszi. Mi a véleményetek a Giannelli kipufogókról? 600rr-re szeretnék ilyet venni. Előre is köszönöm a válaszotokat. Üdv, kobakka
keresek: k4 1000 gixerre 4 csavaros sportdobot
Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni. A z750emen egy arrow verseny dob van. Néhány napja a rend kedves őre megállított és azt mondta, hogy feljelent ha nem rakok db killert a kipuffomba. Azt szeretném tudni hol és mennyiért lehet szerezni utólag.

Köszönöm
Honda xr400r-ra minél előbb keresek kipufogót. Akár a gyári is jó. 20-30 ezer között. Email: th199@freemail.hu
Sziasztok nem tud esetleg nekem valaki a képen látható Yoshimura vagy Two Brothers véget használt is jó vagy esetleg új de csak a képen látható vég kellene mert dob az van köszönöm.
Sziasztok! 15000Ft
mi ez bazmeg Republic?
Értelek,jelzek.
remélem mihamarabb kész mind a kettő és csinálhatunk egy nagyon király fotózást!
na mit szólsz?
kék és narancssárga...
cbr600f4 -re vmi?
Most sajnos nincs.
tudom!
én vigyáztam mindenre.minden hibátlan
akkor majd megnézem személyesen!
de az a kemény hogy lassaan a te mocidból épül fel az enyém!
vértestvérek lesznek!
nem kicsi az .rosszul adja vissza a kép
hát az nem az esetem. amire hajtok az egy mivv gp dob lenne lehetőleg karbony ha esetleg..itt leszek!
4 csavaros valami más gsx-r1000 k4 re kéne
vagy lehet vele valamit kezdeni?
Szia,már csak az IXIL dob van meg az horneten volt.
kicsi?hülye vagy?
szeebusz! az biztos! a tieden kizárólag az szúrja picit a szemem hogy pici a végén az a kis csöcs(nemtom mi a rendes neve)
mert amúgy rövid karbonyok teccenek a legjobban!
ott az enyim.vagy vmondtam már?
Szia! és esetleg valami slipon zx 04-re?
Szia,már nincs meg a dob.