Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsesz,én is előbb írtam,mint néztem vna!
nézd meg a képeim!igen,az...
helló tudnátok nekem ebbe tanácsot adni vettem egy gianelli dobot a felfogatása nem csavaros azthitttem megtudom oldani felraktam de a rezón kissebb a lyuk mint a dobon és igy nem tudom felrakni és nemcsavaros ez legfőbb gond és aluból van ha valaki tudna megoldást az írjon köszi
és igy néz ki:
ÚJ Jardine GP 1 RACING SLIP ON-K K6-K7 GSXR 600-RA még három darab rendelhető nálam.

ÁR: 79.000.- FT
Szállitási idő: 12 munkanap.

igy szól.......a cucc
jah látom az arrow od.... ok
karbon volt a tied is?
én kis flex-szel vágtam le
nagyon könnyen viszi...körberagasztottam papírszalaggal,bejelöltem,hogy egyenesen vágjam,aztán go...
most 35 centi a dob hossza!
Megtudná nekem mondani valaki hogy egy 2ütemű aprilia rs 50-en való kipufogórendszert hogy lehetne kiégetni?
gondoltam rá csak karbon nem merek nekiállni
mivel?flexxel adjak neki.....
Jafobaby: Vágj le belőle (kb 1/3-át), hidd el megjön a hangja
Budapesten a Honda Karasna-nál itt webcimük... klikkelj ide.....
lemaradt:06204760456
termignoni alu ovál dobok eladóak xx-re vagy x-11re alig használt. csere érdekel arai vagy shoei bukóra, l,xl méretben. ha lehet új legyen
köszi,király vagy!
a másik dolog: van egy eladó Albert kór-dobom KTM 620/625/640-re,összkötö csővel!

ár:30k
Sziasztok!


Valaki esetleg tudna szerezni AKRAPOVIC ovál matricát?Sajnos ami rajta van igencsak kopottas...
honnan lehetne ilyet szerválni?

előre is köszi
elcserélném a kipuffomat valami másikra
kicsit halk
eladó! 28e ft+posta.
eladó! 15e ft+posta, vfr 800 98-01-ig.csak az y eladó 2db rugóval.
sziasztok
honda crm 125re keresnék használt, jó állapotú rezonátort. Ha valaki tud, légyszi segítsen.
kallas0520@freemail.hu a címem!
Szia, küldj egy mail cimet meglátom mit tehetek...
Szia AlexCBR! Nekem tudnál-e ajánlani valami jó dobot KTM 640 LC4-re! Mondj már valami árat is ha tudsz! Előre is köszi!