Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresek 2006-os KTM 640 LC4-hez Acrapovic dobokat vagy esetleg egész rendszert! Ha valaki tudna akkor legyenszives szóljon! Előre is köszi!
Úgy tudom ha sportdob kerül fel akkor alul kicsit sokat kap a gép. Ezen érdemes utána állítani.
Sziasztok
Motoromon kipufogót cseréltem, csak végdobot nem teljes rendszert. Injektoros motoron is kell utána állítatni vagy csak a karbisokon kellet? Injektor már szabályozza a benzin mennyiséget nem?
Szevasztok!

Tapasztalatok alapján mennyire harapnak a nyitott rendszer miatt a rend őrei?
Köszi!
Sziasztok valakinek nincs HYOSUNG GT250 re való GPR dobja?
ELADÓ?
hali tudnátok nekem ajánlani valami fasza kiput az mbx 80-asomra? válaszotok előre is köszönöm! bikestreet23@freemail.hu
Sziasztok!
Milyen dobra gondoltál neves gyártóktól származóra vagy itthoni is érdekel?
tessék itt fent van az elérhetősége....itt
meg de akkor újra kell tervezni a méreteit (szélesség hossz / db)
hol keresem? itt a fórumon? amugygy mik kellenek hozzá? kell a komplett blokk vagy elég csak a henger?
A használtauton hirdetnek egy remust.
hali. a kérdés az lenne hogy 2T mindenképp az eredeti kipuff hossznak meg kell lennie? aprilia rs '08. mert én a seggem alól kivenném és leraknám oldalra a dobot. megoldhato lenne?
Sztem Keresd KUTRIK ZSOMBORT (Mz kupás)
MAMI-ban TANÁR(OM)
Ő tud tervezni...
szevasztok!
van köztetek olyan aki tud 2t-re rezót tervezni? vegy esteleg valaki tud-e ilyen személyt?
vagy esteleg valami instrukciók, hogy hogy lehetne hozzákezdeni? könyvek, programok, oldalak, ahol utánna lehetne nézni?
kösz
Sziasztok!

Sportdobot szeretnék venni a Banditomra.
Nem tud valaki véletlenül egy eladó sportdobot egy 2005 650-es Banditra?
Elöre is köszönöm.

Üdv.:Geri
Szia!

Van ez a karbon külsős dobod, esetleg egy cseréről nem lehetne szó?
Adnék egy gyári sv650-es saváló dobot. Ha kép kell küldök. Vagy mivel nekem is vfr-em van, érdekelne, h milyen állapotban maradt meg a tiéd, az átalakítás előtti dobod. Bár gondolom nem véletlen cserélted le, de mégis a régi két dobja milyen?
mégsem lett totálkárra értékelve, megmaradt
Egész véletlenül se nincs senkinek ilyesmi valami eladó kipufogórendszer? ? ? ?
ELADÓ 125 illetve 50ccmes 2t motorkerékpárra való dob. Az ár i.á. ! mail: kistuning5@citromail.hu
Hali!

Lehet érdekelne, tudnál képeket felrakni róla a profilodhoz + árat is?
Szia Kewin!

Én csak ujakat hozok.... Elküldöm a mail cimedre az árakat...
helló alex cbr!megszeretnem kerdezni,hogy mit ajanlanal nekem k8 600 ra yoshimura vagy two brodhers?tudnal nekem olcson valamit eladot?köszi:novak84@freemail.hu.kösszi
Szia! a dob már elkelt.
Hali! 2002-esre felmegy? Mennyit kérnél érte? Köszi
Honda CBR 600RR PC 40-hez újan vásárolt 1 hónapos Akrapovic Slip-on Street legal titán dob carbon véggel.Szűkítővel 98db 6250-nél,nyitottan 100db 6250-nél.Az összes tartozékokkal-irataival dobozában,karcmentesen a motor eladása miatt eladó.Érdeklődni e-mailben: nemethszabolcs@varsat.net,vagy telefonon 30(3037378) lehet.