Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

udv, van...
szerintem igen, inkabb 50kg, nem 100, mint amit itt valaki irt...1000-es blokkot egyedul beraktam a csomagtartoba, es en sem vagyok swarzenegger. (mondjuk azert napi 8 oran keresztul nem szivesen csinalnam)
Van hengerfejem 50e. pénz.
nekem is egyszer eltört a jobb oldali emelő a pontozásnál! meg lett hegesztve! Jah és amugy aluminium!
nem lehet nagyon nehéz. én mikor kiszedtem a 400asomból a blokkot, egymagam bevittem a mühelybe és raktam fel a satupadra. Nem tudom te mennyire vagy Stallone

És hátsó lengővilla szerintem is aluminium.
ÁÁÁÁÁ nem érdemes azt hegeszteni...Vegyél inkább egyet!
Hát pontosan én sem tudom de szerintem Aluminium a váz és a hátsó villa is.
Köszi de nem vásárolni akarnék Szerencsére az enyémmel nincs semmi gond! Az emelő helye ahová a csavart kell becsavarni és amin támaszkodna ugyebár felemelt állapotban a bal oldali letört... elengedte a pont hegesztés! Azt akarnám vissza hegeszteni és azért érdekelne hogy milyen anyagból van a villa hogy milyen hegesztést válasszak.

VALAKI ESETLEG NEM TUDJA MILYEN ANYAGBÓL VAN A HÁTSÓ VILLA?
Sziasztok!

Zxr-400al tervezi valaki a Júli-31-ei versenyen való részvételt?
Régen mindenki sírt,hogy nincs nekik verseny ...most van...
megy valaki?
Azon gondolkozom kölcsön kérem haverét..de 1 ül a 'nagyok között"...nem lenne izgi
Ha elég combos vagy nem lehet gond, hiszen az önsúlya 150 kg körül lehet, abból - kerekek -váz-tank.Szóval max100 kg.De én csak tippelek.
van komplett futómüvem, hátsó villa + himba + rugóstag.És van eladó komplett surtrugó szettem is Hyperpro.Ja és eladó.
Nem tudja valaki, hogy hány kiló a ZXR 250 blokkja?
Úgy tűnik egyedül kell elhoznom egy helyről személyautóval. Szerintetek megoldható?
Megtudná mondani esetleg valaki hogy a hátsó villák milyen anyagból vannak? Aluminium talán?
Köszi a tippeket!
Megérdeklődöm az eredeti árát aztán majd meglátjuk mi lesz!
Bemész egy motorbolta és veszel 2m bowdent és 4 db bütyköt a végére.Otthon szétszeded a gázkart leméred, levágod ,rácsavarozod azt a pöcköt ami beakad a karba lellenörzöd a méretét és ha jó beforrasztod,telenyomod zsírral ,összerakod és legközelebb okosabban húzod a GÁZT Alapesetben két bowdenes a gázkarod, hogy amikor visszaengeded a gázkart akkor a "felső" ág huzza vissza igy nem akadhat fönt.

Vagy megkérded Kawazsoltitól az árát(Steelhorse motor)


Vagy elviszed szerelöhöööö

Én az elő megoldást választottam télen ,még nem volt elszakadva, de már rojtosodott.KB 2 edzser és 2 óra munka!
Sziasztok!
Úgy néz ki elszált a gáz bovdenem (kiszakadt a gázkartól) ha minden igaz mert még időm nemvolt rá hogy szétszedjem! (remélem gázkar, ilyesmi egyben maradt odabent és csak a bovden szakadt el)
Tudnátok segíteni abban hogy hol tudok én másikat venni és hogy kb mennyiért?
Szevasztok!

91-es ZXR 400-hoz keresek tükröt. Tudnátok benne segíteni? Elsősorban Debrecen környékén.
Köszi!
Üdv! A tanksapkám egyik része eltört .
1081 van beleírva. Képen látszik miről van szó. Van valakinek egy ilyen pöcke?
csátok

zxr 400 hengerfejet honna tudnék szerezni már átkutattam midnnet és kb mennyibe fájna?
hej Skacok! nem tud valaki embert aki venne esetleg ilyen csodát? még sajnos az enyém is eladó, és sürgősbe :////
huhhh, ez jishíján lángolt !Ez tényleg cserés darab!
este ha hazérek szétnézeka garázsban ... asszem talán volt ilyenem....
hát itt forrasztgatással nem sokra megyek. teljesen át van égve az egész box.
Sziasztok!
Eladó egy 96-os zxr400, ha valakit érdekel, ezen a számon elér 06-20-571-1274. Ja az ára 250 000 Ft.
Hello !
Szeretnék kérdezni a kipufogódoboddal kapcsolatban, ami az adatlapodon van a mocin. Egy email címet meg tudnál adni? Persze,ha nem szeretnéd ide kiírni, akkor kérlek az adatlapomon lévő ímélre írd az elérhetőséged. köszi