Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van polcon adatlapomon elérsz!
Sziasztok! Fékkart keresek ZXR 400-hoz.
Én az automnál a digitklima ventilátorszabályzólyával rártam így!Valszeg csak kontakt hiba.Ujraforrasztani a csatikat + WD 40 oszt jo jesz!
'94-es zxr 400-hoz keresek biztosíték boxot és hozzá csatlakozót. a képeken látszik. szétégett az egész. akinek esetleg van ötlete, hogy mitől következhetett be ez, nyugodtan megoszthatja velem. köszi!
Komplett blokkot keresek 1993-as ZXR400hoz!
coldf kukac vipamil pont hu
De igen. És jóóóóó lett. Köszi.
Nem te vitted mostanában be a géped Tatára a Yamaha szervízbe?Csak mert ez a moci volt ott mivel én csináltam
A gumicső csere előtt nem volt, csak előfordult néha.
A gyertyák használat után szépek, egyformák (színük).
Főleg ilyen sok esős nap után produkálja, most megy szerelőhöz, remélem összehozza a dolgot.
A gumicső és a gyertya csere előtt nem volt semmi baj?
Mert ha nem akkor nem szóltam.
Esetleg ha kitakarítottad amiket az előttem lévők írtak és be állíttattad és utána is problémás akkor jöhet az én verzióm
Lehetséges az hogy kevés a kompresszió a blokkban főképp ha még egy kicsit az olajat is eszi a nehezen indítás mellé.
Ha melegebb éjszakák után normálisan indul és csak hidegben csinálja akkor elég valószínű.
De remélem hogy nem lesz igazam
Szerintem is jobb ha viszel magaddal valakit még ha nem is ért a motorokhoz, több szem többet lát alapon...
Sztem a motorvásárlás egyik alapszabálya, hogy vigyél magaddal olyan embert aki ért a motorokhoz. Speciális hibák? Lássuk csak, mondjuk szakszerűtlen karbantartás, eltekert KM-óra, stb. és ezekből adodóan minden (kivétel "becsületes emberek"). Mit kell megnézni? Mindent és utána mérlegelni, hogy a motor megéri-e az árát. De itt van egy-két tipp:http://www.tesztmotor.hu/magazin/magazin/ne-nyulj-melle-hasznalt-m
otor-vasarlas-tippek.html
Egyetértek utána nem ártana egy beállítás és szinkron is. (lehetőleg szakszervízben)
Lehet ki kéne pucolni a karbisort, el tud tömődni a hidegindító rendszer is.
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy 99es zxr400 ast mire kell figyelni a motornál amikor elmegyek megnézni valami speciális hiba szokott lenni? Már kinéztem a motort csak egyedül megyek.és szeretnék infókat hogy mire figyeljek oda.
Köszi, ennél hasznosabbra gondoltam, asszem van rajta.
Mondjuk használni a szivatót? csak egy tipp
Sziasztok!
400-as vasam hidegen nagyon nehezen indul. Ami történt gyári gumicső csere a karbi és a szívóház között, új gyertyák. Hűvösebb éjszaka után nehezen indul, 5 percig is kell játszani vele mire rendesen felpörög, utána semmi gond. Másnap ugyan ez, a régi gyertyával is ezt csinálja. Ötlete, megoldása van valakinek?
Sziasztok! Van egy eladó használt Gold Fren fékbetétem, ha valakit érdekel, Zxr 400-on volt, nem tudom jó-e másra is?
5000Ft/2 pár:
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Most egy ideig nem lesz rá szükségem, de azért köszi!
Sziasztok!

Van egy eladó új, átlátszó, Kawasaki ZXR 400 L1-L9 plexim 7000FT-ért!
Akit érdekel: djprof90[kukac]gmail.com
Köszi a gyors választ.
A hűtőnél levő gombánál kapcsolja a ventillátort, ha lehúzod, és rövidre zárod pl valami fémdarabbal, akkor azonnal elindul.
Nekem van eladó motorom, nagyon szép állapotban, de 41 kw van a forgalmiban... Eladó cuccok között ott van.