Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem jó helyen van az a tiltás... hidd el ...
Régebben marhultunk sokat a srácokkal a környéken de most komolyabban egy éve kezdtem el.
mennyi ideje motorozol ?
Sziasztok!

új motoros vagyok a témában és van egy 93-as zxr400-as motorom ami japán belpiacos!érdekelne hogy akkor most a tiltást hogyan lehet belőle kiszedni mert nem nagyon értem hogy az órával mit lehet működni...hogyan szabályozza a kilométeróra a fordulatszám tiltást? (ez lehet hülye kérdés) de nem nagyon tudtam összerakni a forumból a dolgot és ehhez szeretnék tőletek segítséget kérni!
üdv.: Zoli
ha érdekel még tükőr, volna 1pár 96-os postás lehet.
sziaszok
eladóvá vált a motorom! a motor az előző tulajnál lett felujitva! én most vetem bele görgőket 100 km-le ezelőt!
pöc hidegen melegen! a végsebesége 110 km/h 3,5 l/100 a fogyasztása
nagyon szép motor! csere is érdkle! telefonon élyel nappla hivhac!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
semmi baja a motornak. tökéletesen normálisan jár. ez a furcsa. ma is produkálta egyébként a jelenséget. csak ma alapjáraton 4ezret mutatott, aztán magasabb fordulaton persze ezzel arányosan szintén nagyobbat mint a tényleges fordulatszám.háromnegyed gáznál már kiakadt a fordulatszámmérő . kb. 40km után leállítottam. 4-5 óra múlva újra beindítottam, és akkor már nyoma sem volt a problémának. megint a régi volt. talán párszázzal mutathatott többet. mentem vele megint vagy 40km-t, de ez alatt végig jól mutatta a fordulatot. nem értem én ezt...
A motor mellette megy rendesen, semmi rendellenességet nem produkál?Nekem új akksi volt zárlatos akkor ugrált össze vissza de a motor sem forgott ki rendesen.
valami olyasmi lehet. az egyik vezeték eléggé melegszik. lehet hogy ott lesz a baj.
küldtem mailt!
nekem van de irj mailt a gaspartomi @ freemail.hu és megbeszéljük.
Szevasztok!

91-es ZXR 400-hoz érdekelne alsó teleszkópszár. Komplett teló is szóba jöhet.
Van esetleg valakinek?

Roland
...kóboráram
ZX 400 alkatrészek, még mindig eladók. . .
az mitől lehet szerintetek, hogy a fordulatszámmérő néha úgy gondolja, hogy elkezd hülyeséget mutatni? ez eddig kétszer fordult elő. az első alkalommal pár km után újra normális lett, a második alkalommal viszont menni kellett vele vagy 50km-t (közben volt lassítás, gyorsítás, leállítás, újra beindítás) mire megint jó lett. igazából a tünet az volt, hogy beindításnál a szokásos motorhangot hallottam, a fordulatszámmérő meg vagy 3 ezret mutatott. mikor a motor kezdett bemelegedni, akkor már lement 2 ezer környékére, de ez még mindig több mint valódi alapjárat. aztán mikor mentem vele, még közelében sem voltam a max fordulatnak, de ez maxot mutatott. mintha hozzáadott volna a valódi fordulatszámhoz pár ezret. aztán fordult a helyzet, és épphogy kevesebbet mutatott. végül, ahogy fentebb már írtam, kb. 50km után beállt a rendes helyzetbe. ötlet?
Szia!
Jelenleg szerelőnél van, ha sikerült írok mi volt.
Esetleg szelephézag? Lehet hogy nem zárnak a szívószelepek rendesen!
Hello!

Megoldódott a problémád, mert nekem zxr 750-em van és detto ugyan ez a baja. 3 hete vettem hidegen iszonyat sokat kell vele játszani melegen viszont pöccre indul.
Érdekelne mi volt a baja a tiednek mert nagy valószínűséggel az enyémnek is az a baja.
én nem nyúltam ahhoz soha. de amúgy megfelelő amperes biztosíték volt benne, ezért nem értem, hogy miért nem szakította meg az áramkört. valószínűleg az pont egy selejtes darab lehetett, és ezért nem oldott. csak erre tudok gondolni. az új biztosíték táblával is kivágta mondjuk másnap a biztit, de akkor is valószínűleg azért, mert egy régebbit tehettem bele. most zsír újak vannak benne, és már mentem vele vagy 500km-t de még eddig minden OK.
Köszönöm mindenkinek az infót
Az adatlapodon lévő e-mail címre holnap írok, és a részleteket megbeszéljük.
van egy bontott tanksapkam, 2e-ert a tied, nagyon nem akarom szetszedni, esetleg mas resze is jo lesz tartalekalkatresznek, - ha erdekel.
Üdv! Mennyiért,( esetleg miért cserébe )válnál meg tőle? Illetve, csak megállapítottad, hogy neked ilyened van és ennyi?
...veletlenul nem egy nagyobb biztit tettel be ahol elolvadt...?
alu, - de csak olyannal hegeszttesd aki mar hegesztett alut es nem most tanulja..