Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Zxr400hoz milyen bukógomba a jó? nem sokat konyítok hozzá, azt vágom, hogy kettőt a blokk két oldalára kell tenni, de elvileg 4 lenne, a másik 2 az emelőszem helyére?
Ühüm na végre szóra tudtalak kényeztetni.. Az az igazság engem inkább karbis SRAD érdekelne vagy karbis motor96-97 karbis évjárat vagy valamilyen karbis 750-es nem baj ha lelakott.. tudom, hogy az lene a királyság ha le mennék és szétnézne az ember de sajna hogy nem a szomszédban vagytok így rád bízom e nyűgös kérdésre a válasz adást..
Bocs, dehogy, csak elfelejtettem
Amiket felsoroltál már nem állnak lábon, a Sradból pedig már nincs meg a blokk, de lesz egy nagyon zsír Srad német papíros és 420 ezer .

Üdv: Andi
Helló
Némasági fogadalmat tettél és nem válaszolsz?
Nekem van egy folytott eladó ha nem akarod hogy tovább pörögjön a motorod
ZXR 400-as elektronika eladó 15000Ft
Német belpiacos motorokhoz ha jappán belpiacosra tennéd azzal tovább forog a motorod.
Alkuképes!
Na meg a Zöld melett is van 1 srad az sztem 600-as a másik srad azon meg magyar rendszám van
Na akkor az első képen is látható 1 Kawa na az is zxr 750-es?és a srad ami a 2 képen látható jobb szélen szürke na ezt a 2 őt láttam ami érdekes is lehetne azok mennyibe kerülnének?
Szia!
A honlapon azért nincs egyben motor felrakva, mert jelenleg minden motort szétbontunk, hisz ez a fő profilunk. Viszont nem mondom, hogy nem adunk el egyben motort, de az csak akkor történik meg, ha valakinek nagyon kell valamelyik. A ZXR 750 is bontásra vár, de te egyben kérdezted, és amíg egyben van, addig ezért az árért vihető.
Üdv: Andi
az addig oké h elhozod...de árról még nem beszéltünk.:S először az árát kéne tudnom
Köszi na még annyi kérdésem lenne, hogy a honlapotokat miért nem frissítitek? már eladó használt motort nem is lehet ott látni felrakva pedig tuti, hogy mindig van nálatok olyan gép ami kissé lelakott de mégis életre lehet kelteni nem csak alkatrlsznek való,mint az enyém volt az RF az adatlapomon látható, tőletek vettem úgy nézett ki(adatlapon lásd) és meg lehet nézni, hogy a végére milyen lett(adatlap)...
1994-es
Az állapota miatt ennyi
na az elejéről az az lemaradt...
oszt iggen.. hanyas évjáratú ez a masinka, hogy ilyen drága?
Ha gondolod én el is viszem neked. Az előző motoromat is "házhoz" vittem, mert a srácnak még jogsija sem volt aki megvette.
Így igaz!
Énis 220km-re mentem el érte.
Ha az ember motort vesz nem azt nezi mi van a szomszedban, hanem melyik a legjobb... a motorert 1x kell elmenni, de ha szart veszel szerelohoz viheted hetente.
Szia!
A motor Belga, forgalomba helyezhető, így ahogy áll ötszáezer.

Üdv: Andi
Sziasztok! Mindenkinek köszi aki linkelt stb., de legjobban olyan moci érdekelne(zxr,zzr,bandit) ami békés megyében vagy azon kívül 100kmeres körzetben van. Előre is köszi aki segít ebben.
esélytelen
Az enyém is eladó lesz...
Nevemre kattintva fotógalériában meg videó galériában megnézheted a gépet...
faszán néz ki...ez a gyári szine a bringának?
Szia!
Ehhez mit szólsz? http://www.kepesmotor.hu/kawas...
rájöttem hogy nem linkel magától, szóval link
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-4214651