Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Elado a Zixxer ha valakit érdekel,adatlapomon talál elérhetőséget!
Szia.

Big Bang
Szia Josee!

Mellyibe fájna nekem egy ilyen légszűrő?
93 mas L modell a légszűrő úgy néz ki mint egy tégla.

Még mindig nem vettem. Ha kell lefényképezem, hogy néz ki.

Köcce: Mizo
Augusztus 12-én érek haza, postát nem tudom, szerintem ilyen 3000 ezerből biztos kijön. De szerintem egy hónapot már tudsz várni talán...
Mikor jössz majd haza, vagy mennyibe kerül köbö a haza postázás?
Gondold át...
K&N légszűrővel csak jól járhatsz, tartós, meg sokkal többet ér mint az utángyártott vagy gyári...
Válság van, kevés a pénz Minden esetre ha meggondolnám magam, szólok. Köszi
Josee a következő tippet adta nekem :

Big Bang 06 23 886 908

Remélem neked is segitenek :)

: Flame
1992-es Zxr400 kihasználatlanság miadt eladó! 1év müszakival költségmentesen! Új kuplungal vezérműláncal Pilot Pover gumikkal 1 éves varta aksival! Komplett pályafelszereléssel HYPERPRO rugószettel Zx6r felnivel DUNLOP slik gumikkal!Az extrák értéke kb 150 ezer forint!Kipróbáltam magam pályán is!5X voltam nem kell megijedni !:) Állja a sarat nem volt vele problémám soha!Szépen fut nem ráz jól megy! Adom a gyári rugókat is hozzá! Érdemes megnézni az árban megegyezünk! Ha kérdésed van hívj a 0630/4093409-es számon! csak hívószám kijelzéssel mert nem veszem fel másképp! Az irányár 495ezer!
köszönöm az infót, szereztem már mindent, a gyűrűk még kibirják ezt az idényt, majd télen megműtöm... most főleg a szelepre koncentrálok, de már az is meg van oldva apámnak kollegája occsóba szerzett nekem aztán elvileg szerdára már benne is lesz a hengerfejben a dolog.. tömités és hétvégére ismét élvezhetem az életet...
Kakas ha kell valami amit nem tudsz beszerezni, vagy nagyon drága, akkor szólj, hátha innen olcsóbb lesz beszerezni, pl dugattyú gyűrűt, vagy szelepet...
Szia!

Hol szervízeltetted a motorodat? Melyik kawa márkaszervízben?
Big bang szervíz kawasaki alkatrészek beszállítója....
http://www.kawasaki.hu/news.as...
sziasztok. ha valakit szeretne egy jó állapotú motort az alkudozhat.

http://www.hasznaltauto.hu/3106459_kawasa
ki_zxr_1992



szép napot mindnekinek.
Josee ha jól emlékszem te vettél hengerfej tömitést 5000 Ft körüli áron... hol tudtál olyat beszerezni, mert én akivel beszéltem az mind 10 fölött mondja és kezdek nem hinni nekik... viszont neten sem találtam még esetleg valami cégnevet telszámot elérhetöséget valamit tudsz mondani *csillogószemmelnézek*
Kb 15600 forint lenne, ha gondolod...
Gondolkoztam hogy K&N SU-7592 légszűrőt kellene venni a mocimba, itthon 20 fölött adják jóval, ami elég vicces ár szerintem, külföldön jóval olcsóbb, de marad az után gyártott.
Miért kérdezted hogy küldföldön vagyok e még?
Igazán nincs mit, örültem hogy tudtam segíteni.
Szép estét !

Köszönöm Josee a helpet a big bang bejött 16 ért mindet hoznak 1 hét alatt :)
Köszönöm még egyszer
az se rossz... unokaöcsém egyszer 3 falun keresztül tolta a motorját.... na őt nem irigyeltem xD M3-on jött haza.. Bagon lehajtón megragadt neki... sehol senki autóval meg utánfutóval.. és onnan hazatolta :D 9 km-en keresztül.. 125ös Aprilia enduro-t :P
Kawasaki ZXR 750 H1 (’89)-hez keresek vízszivattyút.
Nagyon fontos lenne!
én szeptemberbe, amikor eltört a vezérműlánc-feszítő, 4km-ert toltam hajnal 1kor esőben. azóta áldom az eget kitartásomért
hengerfej tömitést már vettem 4500 volt mer faternak van árengedménye valami boltba és hozott... szivo szelep, szelepék, szeleptányér, szelepvezető meg a szimering ami kell.. elvileg már sikerült is intézni.. van egy hely ahol 15-17ezerért össze is rakják az egészet... de lehet hogy simán megveszem aztán majd itthon összerakom csak attól tartok hogy a vezetöt hogy rakom bele.. ugyebár az nem gyengén bele van oda teremtve... de majd kiokositom.. talán hétfőre már meg is leszek.. ha van egy kis isteni gondviselés.. ha már eddig nem volt :S

többi szelepnek semmi baja... dugattyú is meguszta mert kb 1 km-t mentem vele de akkor is olyan alacsony fordulaton ahogy birtam.. valahogy haza kellett jönni :S
Big Bang kawasaki alkatrészbolt.
Google a barátod, ott találsz kontaktot. Ők szerzik be gyári áron a hengerfejtömítést. 5500 forintnál ne adjál többet érte sehol. Még a biker world-be is meg lehet nézni...