Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem rossz csak hol az 1. index? tükörben valami cumisüvegtartót vagy antenna felfogatást rakj a helyére mert naggyon kopasz ott az a luk:D
5* az észrevétel nekem fel sem tűnt
Megy a kerítéshez
Lemostam...ilyen lett
szép motor lett
ma felraktam az oldalát a paripának, sárvédő is fényezésre vár, még a végén tényleg olyan lesz mint terveztem
csak hengerfejig volt szétszedve szelpcsiszolás szszárszimm hézagolás vezlánc meg tömítések új szűrők egy pár helyre új csapágy kb 120 ropi lett most ráköltve persze nagyja eredeti alkatrész aztán azért is volt ilyen drága
Szia,

nekem ugy remlik tizen iksz ev tavlatabol, hogy siman lehet hozza venni, mert megegyezik mas tipuseval... Talan valamelyik Suzuki (mivel akkor meg nem volt kawasaki kereskedes / szerviz Gyorben) kereskedes hozott azt hiszem mikrofilm alapjan elso fekbetetet.

szerintem vedd ki a betetet, menj be vele egy kereskedesbe, es kerdezd meg tudnak-e ilyet hozni.
Mi volt a blokkoddal? Csak nem generálon esett át?
kép lemaradt
na lassan én is gurulhatok végre fél év óta nem ültem a gépen tegnap kész lett a blokk ma már be lett inditva már csak hátsó futóműhöz várok cumót aztán repeszthetek én is
jha és ha valaki akar lesni egy kis videót... ma csináltam egyik haverommal...

http://www.sportmotor.hu/motor...
használtba és sem tudnék nagyon a bontón kívül mást mondani szinte még nem is találkoztam zx4-el utcán meg ugy seholse de a Pink motor-nak lehet hogy van zörgesd fel őket aztán kiderül.
hát szerintem ha jó neked használt is akkor bontókat kérdezzél meg... én NV motorosboltba szoktam mindent venni, de van ahol fel is tudják ferodoloztatni... azt nem tudom merre mer fater felvitte pestre és ott valahol..
Szia, tudsz abban segíteni, hogy az 1990-es Kawa ZX4-be honnan tudnék hátsó fékbetétet szerezni? Kopott, használt, levetett is jó.
Nem akarom vasig kopott hátsó betétekkel eladni majd.
Pupák nagyon faszányos a paripa.. gratttt

Én meg hétfön mátrába voltam.. óje nagyon fasza volt, bár visszafelé elkapott egy kis eső, de annyi kell.. haver eljött velem jogsi nélkül egy papir nélküli motorral :D bátor volt, de sehol egy rendőr... itt van 1-2 kép
üdv
valaki tudna abban segíteni hogy a zxr 400 motoroknak típusainak évjáratainak a féktárcsája megegyezik e ugyan a zxr 250 motornak a féktárcsájával?
Teljes átmérő: 300mm
Osztókor átmérő: 81mm
Agy átmérő: 61,2mm
Vastagság: 4,6 mm- 5 mm
Teljes tárcsa vastagsága 5 mm legyen azaz sík a tárcsa
Elszámoltuk..
mostmár muszály vagyok írni úgy kihaltunk.....
tegnap voltam visegrádon tök jó volt hegyekbe mocizni nekem alföldi gyereknek:D
Hi

Szeretném megkérdezni, van e valkinek elfekvőben első index ? Akinek van és nem használja légyszi jelezze !

köszi
faja a kis veszedelem
Kösziii
A kurvapicsába de jól fog kinézni a gépezet...