Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na végre! Hallod már ideje lenne valamit csinálni azon a gépen, mert látom, hogy minden bajod van attól, hogy nincs motor Szedjed szét, rendeld az alkatrészeket aztán dobjuk össze. Felnik festése megvan már h milyet akarsz?
Igen már a faszom kivan hogy minden este azt álmodom hogy motorozok! Aztán az álom végén rendszerint eszembe jut hogy sz a lánc és szép lassan hazagurulok, nehogy ugorjon De jövőhét végétől nagyszerviz végre...
Felesleges!
Én csináltam zxr klubot vipen és hamar megszünt,pedig volt ott 250,400,750 tulaj is.
értem...
Mivan bazzeg, közeleg a vezérműlánc csere és feltévedtél fórumra? Am csak azért próbálok mindenféle témát felhozni, hogy ne halljon ki a fórum, mert biztos vagyok benne, hogy mindenki folyamatosan nézi, csak ha nincs semmi akkor nem írnak Am ezen a szervdonor kártyán már régóta töröm a fejem. Mondjuk tökre olyan, mintha biztos lennék benne, hogy kinyiffanok Remélem azért nem kerül rá sor Na majd a tavaszi on-boardokból megmondjátok, hogy mennyire vagyok őrült.
Bár most hogy így végigfutott az agyamon, szerintem valahol bejelentem hogy halálom után csak fehéreknek adhassák a szerveim...
Vitka bazzeg te aztán a legjobb dolgokon töröd a fejed A májad pl ugysem kell már senkinek szerintem XD
buksira vagy mocira
a mocit igy vettem hogy ez volt rajta...
te a plekót mennyiért vetted és honnan?
Hát én a myvip-et kb havonta egyszer nézem, iwiw-et sem sokkal gyakrabban. A Sportmotor-t viszont folyamatosan, szóval ez a fórum pont jó mindenfélét megbeszélni.

De aki akar nyugodtan vegyen fel msn-re: viperguy88@hotmail.com
Ha segítség kell, gond van, vagy csak úgy, írjatok nyugodtan.
valakinek nincs véletlen úgy zsetonja hogy myvipen vagy iwiw en nyissunk egy zxr 400 as klubbot mert azért ha ott e-mailben irunk egymásnak pl majd tavasszal hogy szombat du tán ez meg ez az utvonalam aki akar jöjjön valószínübb hogy megkapja mint ha csak itt forumon irogatunk sztem vagy legalább msn re vegyük fel egymást...

ötletek?
éledjen már fel a fórum vagy mindenki józanodik vagy mi?
Na ezt nem tudtam De azért ez mi kemény már. Úgy tudtam, hogy hozzájárulás kell halál előtt az én részemről, halál után a hozzátartozók részéről.
Nálunk olyan törvény van,hogy ha nem tiltod meg akkor automatikusan szét osztanak ha marad belőled valami.
Figy mindenki! Van egy olyan kártya, ami arra szolgál, hogy halál esetén felhasználhatják a belső szerveidet a rászorulók megsegítésére. Motorosok elég gyakran kiváltják. Nem tudjátok hol lehet ilyet kérni, igényelni vagy valami?
Kilóméterekben és élményekben gazdag Boldog Új Esztendőt kívánok mindenkinek!
zsír én vagyok az évben az első boldog balesetmentes motorozást minden zxr esnek és motorosnak valamint kanyarban gazdag és olcsó benzinben gazdag új évet sziasztok
Minden Motorosnak, kátyú mentes, tapadásban gazdag boldog új évet kívánok !

Üdv.
Spider007
Kössz
Tied!
Nagyon dögös az a markolat
én február legelején szivesen megveszem:)

mit szólnál ahhoz h 35, és tied az enyémnek a segge?:)
Eladó a képen látható(fej,far és oldalidom) 40 Huf
Akkor énis kiskörte vagyok kicsibencers?
na most dőlök le alszok egy pár orácskát