Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem unatkoztam ma.
1300GT
azéer egyí párszor el gyüttél gutigázni
Kici takarítás,,,
Szétkapom én is mint a kisvakond a felhuzhatós autót..
Szerencsétlen hátsó villát ugy látszik soha nem takarították,,rá volt keményedve a láncspray,, csavarhúzóval kellett levakarni,,
de mint mondani szokták egyesek a jó motorral motoroznak,,nem nyalogatják,,suvickolják..
jjaa!
nekem is mozog fel /le minimálisat, de nem érzek semmi különöst
a tied meg van nyugi, nem adom el kiegyengetve meg köszörülve várja hogy felszereljem a sajátomra. prímán fog lassítani az tuti csak akkor lesz másé ha a motort is kifizeti vele együtt
ez 98-as, polírozott első telószárakkal, 2002-es tükörtartó nélküli fejidom tartó konzollal, 2000-es műszerfallal, nem gyári tárcsákkal, shark komplett rendszerrel amire én adtam neki egy akra matricát, amit elég jól készítettek el mert nem akar leolvadni.
tavasszal még eladó volt, most is az?
igen, ezt én raktam össze, a műszerfalat is én szereztem rá.
okés.
nem
igen
Tudod killer egyszer a telephelyen valami kütyü ujságpapírba volt becsomagolva, egy 25 cm néger fasz lengedezett a fényképen mikor kicsomagoltam aszt kisimult a papir. Mutatom a faternak:
- milyen jó volna ha ekkora farkam lenne
- Fiam neked az mér lenne jó
ezek is tuti ebay.es plexik.. azert 2-3 hét a futamidő. meg dràgàbb 3-4 ezerrel..
Szia a kerék csapágyat nézd meg nekem az okozott sok sok problémát anno.
Szeki ez a debreceni srác? Aki Plexiket árul egy jó pár éve már?
http://www.motorplexibolt.hu/c...
Itt kissé drága,,,de nem zsákbamacska...
ebay-es plexivel én megszívtam. rendeltem egy nagyon nagy bubisat erre küldtek egy ilyet amit kiraktàl...
Az zx9-re is jó amit küldtem?
Azért azt nem mondanám. CSak nincs időm motorozni. Igazodni másokhoz. Ha meg adja az alkalom magát nem hívok senkit. Magányosan elindulok és kergetem neki. Mert ha hívok valakit az mire össze vakarja magát nekem becsengettek. Így kénytelen vagyok egyedül arcoskodni. Sokszor unalmas. Meg Jó lenne bandázni de ritkán jön ki a lépés,,, Azt nem tudom mondtam e hogy ha suzukitok van akkor hosszabb a faszotok 5 centivel?
Maradj már!
NEM. Az sebességre központosul.