Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
abba csak váz nyulvány jó
ha ez a 954 motortömb még nálad van nekem lehet kellene szeki
Jövőhét végén betonozzuk a kocsibeállót, pont jó volna bele erősítésnek...
hopp az ideg, beütött ne de
és ez csak egy átlag
ő már levette az elől keresztben átheggelt 954 blokkot.
a szerelőnél lévő 929 -be 954 dugattyúk kerültek az alapos válogatás után, mert kb 24-28db dugattyúból nem volt 4 db értelmes amit be lehetne építeni. ennyit a honda minőségről.
én sem leszek bunkó


954
Nem leszek bunkó ,ehhez inkább nem fűzök semmit...a suzukiba meg valószínű valami zxr750 blokk lehetett
Lehet volt már neki,és tovább szeretett volna lépni...ahogy tettem én is.kawasaki után meg yamaha ,honda suzuki így jön a sor
azt irják hogy a hütő ment szét
Ez megdöglött mint annó a gázos béemvéd
pedig 2x is összeadtam
na látom neked sem 950 jött ki
18x25000= 450000 +200000= 650000 meg még 725000 hitel az annyi mint annyi mint őőőő sokszor 8 egymillió 375
Aszt nem értem mi a fasznak veszel ilyen drága motrot
Miért nem jó neked egy kavaszaki?
megértem a nézőpontod,de ahogy irpd ossz-vissz vagy 350-em volt,anyiért nem adnak jó motort,ezt meg egy jó cimbora rendezte és bele mentem mert a tulajt is ismerem,de sose gondoltam volna hogy ez lesz,aztán mondom adok 200-at és marad biztositásra,gumikra müszakira egyébre.....meg ugy éreztem havi 25 ezret ki tudok pengetni még ha a térdemig el ásnak a kertbe...........igaz volt egy olyan kijelentésem,ha bejön az üzlez,kifizetem egybe.........de nem jött be igy maradt a törlesztés..........a srác monta is neki nem kell a motor és pénz se,csak a hitelt fizesem ki...........csak hát hogy maradt 18-hónap után még 725 ezer havi 25-el? nem értem,viszont az eredeti 13700-al kijön az összeg..........kicsike csalást gyanitok........meg ugye legyen akármilyen cigány cib bank,akor sem lehet csak ugy telefonon a hitelen módositani,csak személyese, és pénzért ha jól tudom...........de előre nem kövezek meg senkit,bár hogy nincs róla szerződés módositás igy kicsit gyanus a dolog
Na látod vazze,,ezé nem szarakodok ilyesmivel,,meg sztem más se már,,csak a macera,,szamétkedés,,tili-toli,,,,kp oszt vagy van motor vagy nincs,,,nem fáj a fejem utólag,,
Persze nem mindenki teheti meg,,addig én se vettem volna meg míg nincs meg a lóvé,,,ha tavasz akkó tavasz,,ha nyár eleje akkor nyár eleje,,,kurva motorozás nem ér annyit hogy rámenjen minden...
hát a gazda naponta 3X hivott hogy fizessem ki egyben a motort mert lakáshitelt akar felvenni és a hitelkérelmét visszautasitják a motor hitel miadt......950-be vettem akori hitel szerint........oda adtam 200-at és 18 hónapon át 25 ezret minden hó 10-ig,igy volt irva a szerződésben,emelett minden nemü költsége engem terhel,mint biztositás javitás stb stb........kérdeztem a egyben hitelt és még 725-ezer fttocska volt rajta.......számolgass egy kicsit a fentiek alapján........a lényeg hogy 13700 volt a törlesztő amit a srác egy betelefonálás alapján meg emeltetett 25-re,amiről kértem banki bizonylatot de nem tudott adni,állitólag el veszett.......mivel regeltől estig hivogatott hogy valamit csináljak........igy megpróbáltam eladni,először 1millióra hirdettem,gondolván azt hogy valamenyi pénzem vissza jöjjön...........3db érdeklődő volt,egy hónap elteltével hiv a srác....orditva,lebasz hogy azt igértem segitek rajta mert ő már nem bir ott lenni a jelenlegi lakcimén.......okés mondom,le vittem 800-ra....volt is érdeklődő bőségel,ujfent komolytalanok,motoroztak egyet majd elmentek.........kawaszakis kolegának meg nem adtam oda 750-be,ugy meg is értetted mivel 725ezer hitel volt rajta 40 a hitelmódositás még egy összegü befizetésnél is igy nekem kellett volna még 15 ezret fizetni hogy el adjam a motort..........ujabb telefon bombázás a tulajtól..........belefáradtam,és fel ültem a motorrra és vissza vittem,huzza bele a faszát.........namost uj láncszettel 2 hetes gumikal és müszakival és jövő év májusáig kifizetett biztositással vittem vissza,..........holozz ugy hoiztam el annó,hogy 1,5 éve le volt járva ab biztositás,és a müszaki,kopott gimik stb.........majd a mabisz dij még külön sztori lesz neki..........szóvan nem kell a motor,hibátlanul vittem vissza és kérem vissza a pénzemet, a viszavivés napjától a biztositás pénzt...........azt hiszem nem kérek sokat,de ha nem akkor biróság,ott 2 biró is azt monta a papirok és az elmondás alapján,hogy tuti enyim a per és ha nem fizet akkor zálogositják és kötelezik hogy fizessen,hogy menyit? azt majd meg álapitják a nagy paragrafusosok
akkor csak nem olyan szar az a 954 bogyesz
Ha csak puceválni jó, mer motorolni nem lehet vele legalább nem fogyassza aszt a drága bengát
Befaragtál a motorral?
nem teljes összeg de valamenyi.....meg akor lesz nekem jó ha kiderül hogy turpiskodott
954-nem téleg szép,és volt is tervben de nem nekem való.....nem birná amit kapna polirozgatós,pucolgatós,és parkból nézegetőseknek való már meg ne haragudjon senki
Akkor még nagyon jól is kijöhetez a dologból.Oszinak mindegy csak az övé legyen a sárga feket az a vezérszín meg az megy a legjobban:)Vegyél egy fasza megbízható 954 -et