Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most jut eszembe, 1 db 296-os vastag tárcsám van ami nem üt , de az csak 1 és párja nincsen
ha lóg /kotyog /mozog a tárcsád akkor az előbb az alsó fékhenger dugattyúit pofozza vissza/beljebb a helyükre a fékbetéteken keresztül, azaz ha ütne előbb a féken érződne, tehát ha bele markolnál az első fékbe akkor pumpálni kellene rajta hogy fogjon, ugyanis a tárcsa azzal érintkezik először. ha arra gondolsz hogy a kiegyensúlyozásban lenne szerepe, akkor gondolj arra hogy ha felpörgeted a kereket -200 ra- akkor azt a centrifugális erő beállítja egy bizonyos pozícióba ami 200 nál nem fog jobbra balra elmászni, de ha elmászna egy irányba akkor meg először a fékbetéttel találkozna ami vagy megvezetné vagy vissza pofozná a dugattyúkat, qvázi elmenne a fék nyomáspontja az első fékkar behúzáskor. tehát, ha gumisnál vagy próbálj felszereltetni egy másik -esetleg használt - gumit és úgy próbálni.
Nekem is log de nem raz a kormany .200 nal ha elengedem a kormanyt akkor sem raz
Nagyon rossz ez a méret alig van tarcsa erre a zx9 re.300 jobb lenne mert az van sok
Te mire tippelsz akkor? Gumik amúgy centírozva, egyébként centír előtt konkrétan rázott a kormány, utána már csak 200 felett ráz, de nem veszélyes módon hanem csak kicsit. Egyébként ezt a gumis mondta nekem, hogy ezt meg kell javíttatni, és meg is mutatta a lógást. Több helyen olvastam hogy oldalirányú ütés esetén okozhat ilyet a tárcsa lógása.
Kár hogy nincs :( kuplung lamellaid nincsenek ?
egy 9000km-t futott 300mm-es tárcsa párom volt kb 2 hónapja, de megvásárolták. már csak olyan van ami méret alatti de azok kellenek a motorokra, meg pályázni. ha lesz még talán egy pár akkor az is 300mm-es lesz, braking hullámos tárcsa pár, nem kopott, 60 000 ft a pár. de nem lehet beszerelni a 296-os helyére, nem megy fel tőle a féknyereg. még megpróbálom én is feltenni, ha sikerül az nagy szám lesz.
Rendben.Neked nincs jo allapotu tárcsád ? Ha van mi az ara?
akkor csak én verettem tegnap.
most látszik mire jó egy lengővilla sárvédő
ha a rosszakat el fogod adni keress meg
aki érti a nyelvet
kizárt hogy köze legyen a tárcsáidnak a 200 feletti stabilitáshoz
írok
az egyik árány barna a másik szűrke
no most fényben is
1
Himikém neked még nem volt jó pálinkád
Kákabélű vagy,,,, A jó pálinkától is csak fintorog,
a jobbos szürke. (szemből balos )
látom találtál gumigyűrűt
Vagy legalább fehéret a fehér Suzukira
Hát igen Ez a bogyesz egyébként egy igénytelen állat
Símán rakhatott volna fel 150 ft-os kapcsolót is
Na ehun vagyok-e
De most fosi is volt a rohadt girosztól szolnokon
Igen verseny tárcsa,nekem is ooyan voot a 400-as
De az esti sörözés után ,még úgyis felkel húgyozni
Eszti má alszik
Bazzd....Hát szét fostátok a topikot! Alig bírtam elolvasni. Pipiéken beszartam a röhögéstől!

Nem meg mondtam nem öljétek meg egymást.

Fékes téma. Enyém ilyen. Egy szó! Suzuki! A faszukat gyűrték volna be!

A 400 asomé is kotyogott. Bele mentem kátyuba koppant... Rendeltem bontóból. Az is olyan volt! Úgy használtam.

Ezen a retkedéken is kotyog az a szájbabaszott tárcsa. Hasonlóan mondjuk annyira még sem mint a második videón. DE DE és figyeljetek LESZAROM! Versenytárcsa bazzzzd meg versenytárcsa!
Így nyomtam vele a szezon és jövőre is így fogom nyomni. Olyan még nem halottam hogy ezért álltak fejre, de ha lesz akkor én leszek az első. Akik pályáznak az ilyen tárcsákért kapkodnak állítólag......

Kawán cseréltem tárcsákat mert ütöttek. Bandi hozott nekem 50 ért első osztályú tárcákat 0 kopással! "636" osé is jó rá!
50 az nem pénz érte én azt mondom, de csak ha nagyon zavar. Én már ezen a kotyogás dolgon nem akadok fent. Láttam már pár ezer k/m-es tuonon is kotyogó féktárcsákat. Jó az falura.