Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom nem vitték el,,akkó marad?
Mi már készülünk a tavaszra
Sziasztok

Keresek zx9 c1-c2 es első tárcsákat.
a kuplungnál a belső kosárből ki volt törve neki egy menetes rész,a lamelákk fel voltak ragasztva, a karbi katrasztrófa de kell neki.......ezt szereti
Fuhh az kemény:/Szépek ezek az olasz motorok,de azt mondják sok a baj velük....Nem csodálkozom rajta,hogy sietve távoztál hazulról
uuuuuuuu a másik rom halmaz csuszik a kuplung azért hozták hozzám,mondom csere.....jött is az uj alkatrész,kicseréltem,közben a szabadon futó megfőtt, a garázsban kettő inditásután,280 ezer az uj,csak a spéci csapágy 70ezer......lett bontott,kicseréltem,melegen nem ejti az alapjáratot,karbi szét tömités csere,pucolás szinkron.....leszakadt az üzemanyag szint jelző vezeték,kettő tank felemelés után,kifogyott a benzin.....ette az olajat,kééééééész,tulaj jön,próba....rángat és csuszik a kuplung,szétszed,megcsinál,kész,nem indul,karbi tekerget,megy......mondom a srácnak,egyál egy kenyére valót és vidd innen,de ide vissza se hozd,és ha ven egy kevés eszed,eladod mig még éppen jó.......ááááááá kizárt,szivéhez nőtt,szereti........elindul,10perc mulva hiv,szaggat nehezen pörög..........ne haragudj,már nem vagyok ithol
Gp topickba találtam egyet. Már mint linket! Na megyek fát pakolni!

Meg ne öljétek addig egymást!
Azt nem,de a fehér Ducatin megakadt a szemem
Hehehe:DAkkor mostmár megértem miért olyan Oszi amilyen
Adjatok mááá egy kurva GP online linket ahol nem kell regisztrálni meg ilyen faszom...
Igen igen, de egy biztos. Ha Suzukit veszel, nő a farkad 5 centit! Az élet szebb. Az ételek finomabbak! Pipinek nem tudod megmagyarázni de még a pecázás is jobban menne tőle. Még a postás is szebben köszön az embernek. Egyszerűen hihetetlen. Persze az alap hogy ha szuszkát veszel. Egyből tudsz pályázni. Hozzá is tudol szólni olyan profi pályás témákhoz is amikhez előtte nem is tudtál sőt nem is mertél. Ez lehet a mellékhatása a fasznövekedésnek. Azt már nem tudom!
a Jáwát láttad a garázsban? na az a leg jobb
Megy az adok-kapok mindenki bizonygatja,hogy az ő szarja a legjobb gép ami valaha legördült a gyártó sorról
Jah, azt lehet!
El is hiszem,csak trollkodok,de pssssszt
Ott volt az anyém példának.
De érdekes mert,954 ből van fent eladó sorban 90ezer km-t futott példány ,de 9 esből nincs....lehet a bontóban kellene körülnézni hátha
Az a fejre állított 9 -es meg jó lesz a placc közepére ruhaszárítónak
jajj de fáj papája :DÉn csak viccelődök erre kigugliztál pár képet ejhhh Mondom sörözzünk inkább bikázd be a 9 est azt találkozzunk félúton valahol:)
Miért kérded? Tán te is betonozol
arra még a szuzka is jó
A 954 még mindig ott van nála? Ezt láttam én is.
Mikor lesz a nagydij elöközvetítése?