Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Odaért a csomag Kawaszekis?
akor ott in vagyok a tanultabb
Na, én meg ukránul nem tudok
holnap fénynél látod majd a színeket, ha felsüt a nap.
szeva! rajta vagyok az ügyön, prizmán is. neked melyik oldali és milyen szín? barna, vagy szürke köll?
amugy meg ki nem szarja le miről szól? 3 embernek 20 percig meg volt az öröme
na,a tanultság előnye én csak ukránul tudok
Ez a videó rohadtul nem arról szól. Arról beszél, hogy miként tudod tisztítani a szegecseket. Főként akkor hasznos, ha ráz a tárcsa, mert a koszos-elkoszolódott szegecseknél nem tud hangyafasznyit sem elmozdulni. Összefogod csavarral meg anyával (nem mint az állat, csak finoman) és át tudod forgatni (+féktisztítóval lehet fújogatni). Ennyi, nem több.
ugyan ez a prés,csak gépesitett meg tán központos az enyim ia olyan volt már hogy 200 körül ha hirtelen kellett fékezni,olyan mintha defektes lenne az első gumi
dettó
Sziasztok! Ez a házi módszer egyébként bevált valakinek? Nekem is lötyög le-föl meg oldalra is....Nagy sebességnél 200 felett szerintem emiatt kicsit instabil a moci.
Hondának ilyen nincs
ilyen Sincs
Jah értem :)De ez nem egy élet biztosítás nem?
száépen rá szorit és valamenyit tömörül a szegecs,vagy is tágul és csökken a lötyögési rés
Ezt a házi tuningot nem értem.De szerintem a fék nem játék inkább szegecselni kéne.Találtam egy címet ahol lehet kapni szegecset de most sajnos az oldal nem él :( Trix-M Kft
Igen ilyen már az enyém
SSUZUKINAK AZ összeg tipusának ez a betegsége 97-től felfelé és érdekes hogy a ball oldali kezdi hamarabb
ez tényleg gáz...
Párom ZRX -én Új GoldFreen tárcsák vannak! Van benne kb 5 ezer km!
Új korában is lötyögött! Minden irányban! Fel le oldalra. Sőt előre hátra is!
Szarabb úton megy lassan azon is hallani hogy zörög!
itt egy kis házi tunigng
http://youtu.be/nqcHw_t3QlU
oldal irányu mozgáza lehet de csak a csuszó gyürüsnek
Ilyet szeretnék venni rá
Ok.