Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hálisten jó hogy az embernek vannak ösmerősei a biróságon és ilyen szerződésekben is van apróbetüs rész amenyiben én álok el a szerződésben irtakról,motor vissza,pénz uszik,amenyiben a tulaj,akkor a pénz vissza adok neki egy lehetőséget hogy fizessen,aztán ha nem irány a biróság
hát elég egy marha a SM-re Oszi szenélyében nem rossz a K5,de maradnék a K3-4 nél ezerben de ez még a jövő zenéje
Sárga fekete k5 minimum:))
nem nem nem kérem.........csak a pénzem vissza,ha veszek is csak is ezres
El is hiszem ,hogy megvan benne meg kurvaszép bringa.Lehet nálad fog kikötni újra:)
valóban nem nyomatékos de meg van benne a 150 ló,igaz némi pörgetésre,de azt tudja és nagyon sok nagyobb köpcentissel is fel veszi a versenyt na de ez már számomra is mult majd még futunk 1-2 kört az ugy nevezett cimborámmal a dologban
Kicsit drágább volt,de jobb választásnak tűnt.Tieddel sem volt igazából semmi baj,de mást vártam valahogy...a kawához képest nem éreztem nagy különbséget alsó tartományban...nekem meg az fontos volt ,hogy ne kelljen pörgetni ahhoz hogy menjen a Honda ebben partner,feltéve ha nem esik szét De tartom magam ,hozzá ,hogy az az évjárat a legszebb moci ami a tied volt.
csak jó az a Honda ha utközben meg is vetted
Hátt egy pár kellene bele:))Nem is mondtam a kawa az király.
csak pár lú szállna át a bringámba
egy wsbk kupa nem is cím egy tartályhajó mellett
ebben igazad van
ez egy lepukkant cég
Na ne trollkodjatok mostmár a Hondával inkább igyunk egy sört,ahogy Oszi szokta mondani
Lehet te is azért állítottad fejre nehogy vizes legyen a gumi ugye?:DNe aggodj a kawa kétéltű bírja a vizet nem kell felfordítani
Ez egy Honda ,nem hajóalkatrészből összerakott bringa:))
én lehúznék egy szezont a festés előtt, ne hogy kár vagy ne legyen mit fössteni
pedig nem használd élvezd
de komoly
Itt az igazság!meg ha az egyik lakott terület ott ködbe se lehet..
Petyát mos jól megnyugtattad
3 hondából csak kettő lett teljes kuka
te voltál az a szerencsés 1/3-ad akinek kibírt egy szezont a fostalicska
Gyakorlatilag tombolát vett teljeses áron és most várja a húzást...
1
Mi a tököm az a káer e esz
Akkor te is hülye vagy a KRESZ-hez kedvesem!
Egyik ismerőrösom tavaly vásárolt egy 99-es zx9et....2 hét után komplett váltót kellett belerakni,nem nála ment szét ,így vette csak nem nézte át rendesen.Van egy másik annak zx7r van ,az egyik napról a másikra adta be a kulcsot minden előjel nélkül borzalmas hangje lett,és a melegen indítást nem szerette.Minden motorhoz van pro,és kontra nem tudni milyen volt az elő élete.
4 hónapig nem indítottam be a 954-et, semmi baja nem lett... amugy ne idegeskedj majd ha baja lesz ràérsz akkor.. nekem csak 1 szezont volt meg kb 10 ezret mentem vele de semmi baja nem lett.. kuplungja kattogott de nem foglalkoztam vele.. meg a vàltónál szivargott az olaj szimering csere után is.. az sem erdekellt..a leirtak közül egyik problémával sem találkoztam hálisten. viszont idén találkoztam egy sráccal 954-e van és mondtam tavaly nekem is az volt és megkérdezte `te is ennyit szívtál vele mint én?` váltoja 2x szétment meg melegen nem indult neki. mindig ha megállt várni kellett neki amíg hült egy kicsit a motor. ugyan ez a probléma volt haverom 954-ével. meg neki főtengelyes is lett. viszont vannak olyanok amibe 70-80 ezer van és srmmi bajuk nem lett... de remélem neked szerencséd lesz vele és nem lesz kinja a mocinak :)
na,ez az igazi+fogalmazás:KRESZ analfabéta... az ideg szétbasz,amikor látom a sok seggfejet...(én egy ideig oktattam is KRESZ-t,szóval van rálátásom)...a ködlámpa az még semmi-fingjuk sincs,hogy mikor lehetne használni....na de mikor a körforgalomban haladva folyamatosan balra indexelnek....és még teherautósok is...hát az nálam a csúcs.