Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na meg gyött még egy hülye
Alakul ez
akkor viszont tényleg nem tudom mi dolgod errefelé
nem ő Erika
Én nem vagyok hülye!
Lebuktam
Gyere csak nyugodtan innen sajnos fogynak a hülyék szinte már csak én tartom a frontot
Mintha csak a barátnőmet hallanám,az is azt hiszi egyböl ,hogy baj van ha elmarad a szmájli a mondat végéről.Te vagy az Eszti?
Mondjuk én vagyok a hülye,mit mászkálok be nem hondás oldalra
Én most sértődést érzek a hangodban és a mosolygós hangulatjeleket sem látom a hozzászólásaidban
Én hülye vagyok hozzá nem titok Édesapám is szokta mondogatni ha elbaszok valamit
- Fiam észt én sem adhatok abból nekem is kevés van
Az is igaz, hogy lehet én beállok a sorba önálló gondolatok nélkül, azt viszont hozzáteném, hogy okos ember más kárán tanul
Na mindegy nem kell itt sértődgetni a csipkelődéseimen Itt a fórumozók többségével 6-7 éve összejárunk Őket már nem tudom bosszantani Te viszont új hús vagy
A csörgevetélőd meg ha nem indul majd legfeljebb felrakod egy futóra, ráülsz és brummogsz hozzá.
Apropó lekvárosbukta kész?
Küldhetsz egyet fénypostán este 8-ig egyébként nem eszek
VÁRJ!
Nyitom az ablakot...
Te az a fajta ember lehetsz,aki beáll a sorba azonnal önálló gondolatok nélkül.Ha meg madár abban megint csak te vagy a jobb ,ugye kitalálod magadtól is mire gondolok:)
Én avval tisztában voltam,hogy neked fogalmad sem volt a témáról ,csak a szádat eregetted pöcs nagyobbítás gyanánt.Ne aggodj nem fogom felvenni legalábbis tőled biztosan nem.
hihetetlen te még mindíg itt lógsz
Én már aludtam csak felkeltem hugyozni az esti sörözés miatt
Mondom ránézek már petyára kellően befordult-e már
De úgy látom be
Ne vedd a szívedre én ilyen vagyok Gyakorlatilag nekem fingom sincs a típusról nem is nagyon érdekeltek a fostaliga hondák sosem. Viszont ha szeki meg basi aszondja, hogy az a típus problémás nekik elhiszem. És jobban teszed ha te is. Lehet jobban járnál a föstő után meghirdetnéd, még jól is kijöhetnél a dologból, ha találsz rá valami madarat
Bár ilyen mindíg van nézz csak tükörbe Ahol madárszar van ott van madár is
Asztán a kapott kavicsokból vegyél valami motort
Tippeket azért nem adok mert aszt hinnéd elfogult vagyok
(mondjuk egy 929 )
Igen én,de a perecet azt te ismered jobban b@zdmeg
Hát mi honnan tudjuk, hogy bukta lesz-e?
Te vagy a pék nem b@zmeg
A szmájlik lemaradtak!
- Apa! Mi az a forgatónyomaték?
- Nem tudom!
- Ja tényleg! Elfelejtettem, hogy Hondád van!
- @;
Hát ez ilyen ,zsákbamacska minden használt motor...újra nincs pénz így marad a rulett,hogy vajon bukta lesz vagy nem.
S ja 2002 es volt nekem nagyon bejött kinézetre ,de hát ízlések s pofonok.
Itt Szentesen egy autó kereskedésben is volt anno egy eladó ,mondták fel van újítva ki próbáltam ment mint a veszet haza felé meg majdnem tolni kellet de újra indult oszt megint ment pattogtam rajta mint kecske szar a deszkán valami verseny futó mű volt alatta meg cserélt lengő kar egy bontó szökevény volt utólag kiderült törve volt eleje hátulja s főtengely is volt benne cserélve azt is mondták 9 alatt nem eszik