Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 millàèrt az enyèmet is viheti
Mi a fasznak? nem könnyebb venni egy macskaszemest? Kawazsoltinak van egy 2004 es egy milláért. Majdnem megvettem...
Azt kifelejtetted,hogy megnő az ember arca is és leszarja a többi motorost!...még azt is aki a saját falujában lakik!
A szürke,a szürke jobbos !Szemből bal látom sikerült prizma,, meg a 2 gyűrű.. Akkor majd írsz árat oszt kűdöd..
Köszönöm előre iss!
akik szerelnek is vétenek Jani komám R1-ét a betét rázta be.......igen a betét fékezésnél pumpált a fékkar és rázta a kormányt,130 felett már életveszéjes volt........ki dobta a ragasztott betétet,gyárira és vigan sziszegő fékkel bár mely sebesség tartományban lehetett fékezni......na erre mit mondanak a szerelők?
Még az jutott eszembe, hogy a tárcsa le-fel irányú lógása nem okozhat instabilitást?
Pénzkidobás. Szerintem legalábbis...persze van akinek semmi sem drága
jah bocs :)
úgy veszem észre egyre többen alakítják át :)
A fejidomról beszélek, de ne zavarjon
ez a motor 98 as mert a segédváza még hegesztve van a vázhoz.2000-től már levehető csavaros
Ez nem 2000, hanem 2002-2003. A 2000-2000-esen ugyanúgy van fejidomtartó-keret, mint a tieden most.
ilyenre szeretném megcsinálni :) ez egy 98 as :)
no léptem
az első telóra írtam a cserét + két féktárcsa 300 vagy 310 mm ben
-fejidom 35-60 000
-lámpa + kábelköteg 30-55 000
-plexi 8500-25 000
-fejidomtartó 15 000
-műszerfal 20-35 000
-fejidomba a szörcsögő száj alulra 12-18 000
-komplett ram air a fejidomba 25-30 000
-ram air gumik rácsokkal 6-8 000
-ram air takarók job bal 6-8 000
-ram air takarók tartó fülei a vázra 1500
át lehet építeni aki extrémben gondolkozik.
a zx6 os eleje ugyan az tehát kell két alsó teló szár egy 25mm -es tengellyel + egy felni ami már vagy a 6-osé vagy az E modellé. át lehet csapágyazni a te 20mm -es felnidet is de az melós ügy. még egy sárvédő kellhet a 6-os telóhoz mert bár hasonló de mégsem az a sárvédő
azta akkor ez nem egyszerű.Pedig szeretném ezt megvalósítani.Mibe fájna ez nekem?
+ egy kazal egyedi csavar
-fejidom
-lámpa + kábelköteg
-plexi
-fejidomtartó
-műszerfal
-fejidomba a szörcsögő száj alulra
-komplett ram air a fejidomba
-ram air gumik rácsokkal
-ram air takarók job bal
-ram air takarók tartó fülei a vázra

a kormány csutkák elférnek épp az idomban, mert a tieden felül az E-n alul van.
Na majdnem örültem :)
nem szoktam tippelni szerelek amúgy ha megnézed a moto gp paddock videóit a gp-ben is kézzel és nem géppel centíroznak
-forgattadsd meg üresen a felnit
-próbálj más első gumit felszerelni
-próbáld kézzel centírozni
-ez extrém de próbáld tárcsák nélkül -ez vicc volt én sem gondoltam komolyan-
most az a tervem hogy a 2000 -es évjáratnak a fejidomját és lámpáját rakom az enyémre.Ha valaki épített már át zx9 et így elmondhatná nekem hogy miket kell lecserélnem hozzá.És ha valaki beszámolna a gyári 99 es fejidomot lámpával konzollal az még jobb lenne.
ok, megfogadom köszi!