Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza motor,,,ilyet kellett volna vegyek,,francba..
70ezernél hajtókar? azt hittem be akarod inditani mikor rá raktad a gyujtást
Nem tudtam mikor jelentkezel,, Kawazsolti küld.. de a többire igényt tartok!
ez is van
Ennél is ugy van,,minden ok a csatiknál....
te meg ne itt vigyorogjá,,dolgozni ki fog?
nem! épphogy eléri,,1-2 csepp mig kicserélem beszopatott,,,vezeték mindkét irányba bizt dobozig is,,és a "műszerfalig" is..
akkor olaj
Marha..
én meg reméltem, hogy össze kell olajoznod az agyonvixolt motorodat
ahaa,,ok! remélem vezeték baja van,,
Először nézd meg az üres kapcsolót!
Amúgy gyors tesztnek az is jó ha az üres kapcsolóról lehúzott kábelt letesteled a blokkon. Ilyenkor az üresnek világitani kell! Persze gyújtáson!
Kösz,,holnap méricskélek,,,má összeraktam,,muszály az égőnél mérni? megint szana szét kell akkor szedni....
hu de utálom ezt baszki....
Igen tudod cserélni! Szekinek biztos van!
Viszont olaj az van ott!
Ha szar az érzékelő tudom cserélni? Olajnak köze? leeresztős?
ok,köszii!
Szia a generátortól megy egy kábel köteg felfele az önindító felett csatlakozik egy csatiba nézd meg ott nem e ősze van olvadva a csatlakozó mert az üres vezetéke is abba a csatiba megy ,legalább is 2002 nél így van .
Tedd üresbe és multiméterrel nézd meg működik e az üres visszajelző! Húzd le a kábelt. Multiméterrel ellenőrizd működik e a kapcsoló! Üresben az érzékelő és a blokk között nem lehet szakadás! Amint berakod sebességbe szakadást kell mérned!
Elméletileg már nem az!
Azért indul kuplungal mert nem érzékeli hogy üresben van!
Ki kell mérni hogy a z üres kábel nem e szakadt! Nézd végig az izzóig! Ha jó akkor az érzékelőd szar! Az üres jeladó kábel elágazik! Egyik vége az üres lámpa a másik pedig a biztosíték dobozba egy diódára megy.
Basi! Ha nem világít az üres "N" visszajelzőm akkor hol a hiba? Égőt megbnéztem,,jó! Lent a váltóba a rádugós kis saru helyén...
Hja,,és hogy a jó annyába van ugy bekötve hogy sztenderen leáll,nem is indul úgy,,,na meg csak kuplungal indul...
privát...