Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
ki kel fogni a karok altalaban jok legalabb is amit idaig rendeltem jok voltak !
a muanyag alkatreszek ott mar tobb a problema hatso lampat kettot rendeltem mind a ketto hibatlan viszont elso indexek azok nem valami minosegik gumi anyas alucsavarok azok szarok ! plexik jok voltak amit idaig rendeltem
Hasonlót rendeltem már és meg vagyok vele elégedve. Ugyanakkor külföldi fórumokat olvasva állítólag ezek a karok eléggé veszélyesek, mert volt akinek nem engedte vissza teljesen a főfékhenger dugattyúját és szépen elmelegedett a fékfolyadék, illetve állítólag az anyag sem túl minőségi (alu és alu között is van különbség, ugyebár), könnyen törik. Állítólag többen emiatt elestek már. De nem tudom mi az igazság, itthon ilyenről nem hallottam még.
Végül is téglából is közel egy milla felépíteni egy épületet
Helló!
Egy ilyen elég lesz,ha neked is jó :
Sziasztok!Mit gondoltok az ebay-es cuccokról?mit fékbetét,tükrök,fék és kuplung kar stb. Valaki rendelt már?http://www.ebay.com/itm/Clutch...
Szia meg kaptam a levelet mivel tartozom érte ?
hibátlan nincs, mindegyik használt kopott. 30 és 55e km-t futottak ..................
mé,az Ivecot eladtad?
Ej micsoda tyúkól lehetne ebből az udvaron.
Tévedtem, lehet h csak 20-25e ft. Mindenesetre én manuálisat toltam bele, az a tuti. Azóta kussban van:)
Manuálisat neki...ne szopasd magad. 35k az új nagyjából, használtat szerintem nem érdemes.
Sziasztok!

Nem tud valaki vezérműlánc feszítőt ?Teljesen bekrepált az enyém
a camaróból csak a felnit hoztam el.
Attól félek én is, hogy elfog jönni az az vevő!
a hétvégén végleg elkárhozik a B-modellem
mondjuk én könnyen vok vele mert gondolok egyet és szétbontom
ő nem akar motort venni killer
egy egész oldalt betölthetnék mennyi hülye írt nekem óóóóóóótóóóóó cseréket 2.6 A6 -tól balatonon ringatódzó hajó/ladikig minden jött
minap valami husaberg te510, de mire elolvastam a levelét akkorára eladta, hála az égnek

hidd el el fog jönni a vevője aki csak annyit fog kérdezni hol mikor lehet megnézni.

nekem még nem volt ilyen
Tiszta hülye aki nem normális..
Akkor miért nem vette meg 280-ért? Mert egy lom volt! Meg egy héten belül átíratja Nem mintha nem lenne kurvára mindegy, hogy 1 hét vagy 15 nap. Nyilván megéri bukóval elvinni Győrig.
Na akkor most jön az ,hogy told fel 440 ezer-re s ha kérdik akkor jön a szezon hidd el lesz több érdeklödő s csak telon legyél elérhető,s ebből ugy alkudozik ahogy nem szégyel a buzi parasztja !
Seprűnyél a küllők közzé!
A végén még én fizetek, hogy megveszik!
Hátra teljesen mindegy, mindegyikkel be lehet blokkolni, de egyébként meg komolyat egyik sem fog.
szerintem megéri felvinni Győrig 310-ért :)