Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van a szervizkönyv
https://docs.google.com/file/d...
Köszönöm,azon vagyok gőzerővel!
Akkor továbbra is jobbulást!
köszi
Adatlapomon e-mail címem,dobj rá egy postacímet,lemásoltatom őket és elküldöm szivesen,ha szükséged van rá!
letöltöttem de a kép mérete olyan kicsi hogy nem lehet látni semmit
Letöltöd innen.
köszönöm szépen meg egyeznek a szelephézagok a kérésem vagy kérdésem az lenne.hogy tudnék ezekhez a dokumentumok hoz hozzá jutni s milyen áron ?
sziasztok
Helló!
Hosszú történet lenne és nagyon nem egyszerű!
Sajnos.
egészség?
te is itt vagy?szeva!
lenne olyan kérdésem,hogy 2001 és 2003 as kawasaki zx9r szelephézag meg egyezik-e ? a gyári adatok vagy van eltérés a szériában ?
Sziasztok
Másik nevén EK...
enumat nem ismerem.
d.i.d.---------- enuma
Nekem is az van, azt veszek. Vallom és tény hogy a legjobb. Ez olyan mint a D.I.D lánc. De sajnos a hamisítások miatt már keresek más arternatívákat is. Itt van a motul. Nagyon szerettem de az utóbbi két olajcserénél mind két motorom elkezdte enni. Választottam mást amit még nem hamisítanak.... Denso ugyan olyan mint az NGK meg is egyezik vele! Csak azt nem hamisítják.
akkor maradok az Orosházi vizsga helyen
3490 ft motorkerékpár továbbá ennek pótkocsija
időszakos műszaki vizsga
3210müszaki vizsgálat adott hely tarifája
6700ft
párnapja vittem kettőt is
így van
Membránt néztem, szemre okés, a síktolattyúk gázra mozdulnak, tehát sztem az rendben van. Elektronikához annyira nem értek, ha jól bogarásztam ki akkor minden trafó kap direktbe 12V-ot és talán a testet szakítja meg, ezek a fehér és valamilyen +színű vezetékek (fehér - kék, fehér-zöld stb.) és ezek a gyújtáselektronikába vannak bekötve. Azt meg kimérni nem nagyon tudom.
A vákum cső az 1-es és 4-es hengerekre van kötve, a 2-3 az le van dugózva
ha gyertya akkor NGK.
Denso ugyan az, csak azt még nem hamisítják. Még...