Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bassza meg a link: link
Végre egy értelmes cikk a fékbetét és kuplungtárcsa felújításról. De legalább tudom, hogy Pesten is van ilyen. Mondjuk azt nem írták, hogy motorhoz csinálnak-e ilyet
Ez is egy fajtája! A tegnapi nap alapján vélek igazságot felfedezni a videó tartalmában...
A szàmok azt mutatjak hogy tök jó a mostani kormany es nagyon jol csinalja azt amir csinal. Meg valasztotta a magyar nép hogy tovabb folytassa ezt a kiemeljedő szép orszàg irànyìtàst. Gratulàlok a magyar népnek. Aztan ne sìrjunk hogy milyen szar is a helyzet..... Szeretem ezt az orszàgot, szeretem de tönkre tették. Szégyenlem hogy ilyen a magyar és azt is hogy én és az én csalàdom itt élhetünk.
Szeki köszi a fáradozást!Sajnálom hogy nem lett jó!Elvileg a Banditoké,RF 900,és a kis Gs500 tárcsája ugyanilyen még,mondjuk azon meg egy van csak..
Választás:kérdezném a sok buzi Fidesz szavazót hogy mi az isten volt jó nekik ennyire az elmult években,hogy megint megszavazták őket?
Mert hogy én személy szerint sehogy se érzem a "Magyarország jobban teljesít " dolgot!
Na jah.

Két dolog miatt mennék ki én is.
1. UK -ba angol tanulás miatt kis időre.
2. AU -ba kiköltözve a meleg és jóidő miatt, hogy egész évben motorozzak a kengurucik közt.
Mi elmentünk savazni, de ha ettől rosszabb lesz a helyzet el fogunk költözni. Németországban lenne hely, de csak angolul tudok. Ha már úgyis nyelvet kell tanulni akkor inkább megyek Svájc felé. 25 eurós órabér csak jobb, mint az itthoni semmi.
Te az ország kb. 40% el sem ment szavazni, a fityesz ellen meg többen szavaztak, mint mellette. Nem sok de, ha megnézed a számokat meglátod. Csak az ellenzék is széthúz. Az emberek, ha nem akarják a fityeszt akkor az egyik nagy ellenzéki pártra nem is kellett volna szavazni, de hát "oszd meg és uralkodj".
Úgy látszik a többségnek jó ez a helyzet. Én elvagyok az üzleteléssel, egyébként a párom is és az összes közelebbi ismerősöm munkanélküli, vagy bejelentés nélkül dolgozik.
Csak azért nem megyünk ki mert van néhány házunk ami ideköt minket.
Én 3 különböző országban dolgoztam, külföldön is ki kell fogni. Haver most ment ki 1400 fontért pincérkedni. Itthon 200,000 körül keresett, nem fog belőle jobban élni.
Legalább 3 féle kivitellel találkoztam. Volt aminél a középső dugattyú kisebb volt, volt ahol az összes kisebb átmérőjű.
Krossz motoron az összes lábtartót és más vas alkatrészeket is így kezeltünk. PB palack melegítő fej fáradt olajba bedob. Mit kell ezen elmagyarázni?
hat en haza jottem abban a hitben hogy meg jott az emberek esze
de oktobertol pakolom vissza a sport taskam
a hanyas kerulget itt az emberektol hogy ekkora nyomorultak torony magasan nyertek a buzik ez az orszag legnagyobb szegyene
én meg kipróbáltam
egyedül az erő ami megfogott, a 9-es futómű fényévekkel jobb, az ülés pozícióról nem is beszélve. a 9-es váltója hangos sokak szerint akkor ez
hja, benga kell bele, inged gatyád leeszi pedig én szedtem szét elsőnek a karbiját, nincs mókolás erdeti beállításokkal fut őőőő eszik őőőő zabál
hátha valaki bele szerelmesedik
nem nem inkább megfutamodok mint vég nélküli küzdelembe kezdjek. lásd a palesztinokat, harcolnak harcolnak harcolnak.............
vég nélkül, rabok a saját földjükön. érdemes végignézni a róluk szóló youtobe videókat. ha a jobbik nyert volna lezárnák a határokat és minden idegennek kaput mutatni menekült, zsidó, cigó, nem tartani őket sztán lehet-NE kezdeni össze szedni 90-től a polityi-KUSOKAT akik haza vágták az országot. ott lehetne foglalni pöcs NAV megtölteni a böriket velük, hja hogy sokan lennének ,ááh nem is kellene őket nagyon őrizni aki szökik golyó.

vissza térve a motorozásra , és az első mondathoz , kb olyan mint mikor TL 1000 S-R tulajdonos leszel, amíg új addig jó, csak csak megyeget. mikor benne lesz a km-er akkor kezd fokozatosan szétesni. minden része, futómű blokk elektromosság és kezded újítani és újítani de sosem érsz a végére..............................

én feladtam..............
megnéztem......................zsir
Hát ez a jó megoldás
nem sírni kell én felkészülök az ország elhagyására.
e-mail
nemrég jöttem haza a városi benyakutról,ahol Kv-ztam egy jardos cimbivel.......tele volt a kut ördögökkel,szólt a Joci zene 1000-el,haver bement,én kit vártam.........aszondja az egyik ördög: ha most meg látnék egy rendőrt,felakasztanám és a faszomból szopatnám.......aszondja a másik: most ment egy be.......erre a válasz : aaaakor megvárom had legyenek többen
Na, megint kezdődhet 4 év sírás meg unortodoxia.
nem
el buktuk a lehetőséget

a zsideszesek újra hatalmon vannak
szeki ez még nem érett de remélhetöleg sokat erösödött és a következö az esélyes
ELBUKTUNK 9363

a motorod már csak zebra csíkosra festheted
a sisak alá pedig zsidó kupakot is fel kell venned, mert ha rajta kapnak a zsidóbérencek rapportkor, akkor helyben körbemetélnek.
Sőt, talán még egyes zx6-osoknál is, ha jól emlékszem.