Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.nkh.hu Csak nekik ne írd meg, hogy nem reális.
Tudod a díjat felemelik, de a fizetésem az orbán (csupa kisbetűvel, mint a Pál utcai fiúkban) mutyi nem emeli hozzá.
Miért már te is kiköltöztél külföldre?
Mindenhol ennyi Magyarországon, na legalább ezért nem érdemes külföldre költözni
Hát ez nem reális azért! De kösz! Zózójé hitelesebbnek tűnik!
Üdv. urak!

Ha valakinek van ötlete...

'98-as kilences, 2-es henger nem megy, vagy csak félig-meddig. Ha alapjáraton jár lehúzom a kettes henger pipa csatiját nem reagál rá semmit 3 henger megy, fordulaton már észrevehető ha lehúzom. Téli állás után mindig úgy indult hogy 3 henger, mentem egy kört akkor magára talált. Szelephézagot most állítottam, karbi szinkron o.k., karbi kitakarítva 3x de semmi változás. Esetleg tipp?
De olcsó helyen laksz
Motorkerékpár, továbbá ennek pótkocsija 4360 Ft

M1 kategóriájú jármű („személygépkocsi”), és az M1 és N1 kategóriájú járműhöz kapcsolható pótkocsi 16290 Ft

N1 kategóriájú jármű („könnyű tehergépkocsi”) 17090 Ft

N2 és N3 kategóriájú járművek („tehergépkocsik” és „vontatók”) valamint M2 és M3 kategóriájú járművek („autóbuszok”), továbbá ezek pótkocsijai 24950 Ft

Mezőgazdasági vontató, lassú jármű és ezek pótkocsijai 7760 Ft
Nekem két hét múlva vizsga és 12500.- pénz
májusba nekem is vizsga. mennyi most egy olyan?
Annyira nem fontos csak, ha már feltünt akkor megkérdem már.
Miért nem emailt írsz neki? Tuti, hogy előbb látja és tud rá válaszolni, mint itt a tengerben. Zsolti gyors szokott lenni, rendeléstől számítva 1-1,5 és kézben a cucc
Majdnem, épp a féktárcsákat csavaroztam fel a kerékre a vacsi új csavarokkal Holnap vagy csütörtökön megy a helyére, pénteken vizsga aztán go!
Szia, azt a kis szar levegő szűrőmet elküldtétek már a 9-es hez?
Mi ez a csend?
Mindenki köszörüli a tűszelepet meg a blokk oldalát?
oke akkor meg meg ragom az ajalatod es szolok ha kel addig is koszonom
Egyröl beszélünk a tüszelep az tüszelep
koszi meg jott
van egy sanda gyanum hogy nem biztos egyrol beszelunk ! nekem az a tuszelep kellene amit az uszo mozgat csak azert mert nem emlekszek ra hogy ott volna rugo
MENT NÉZZ RÁ!
szeva nem jott email ma akartam telefonalni
csimbi66@freemail.hu probald ide hatha
Én áraimat nem kaptad meg?
a volt gepemben az utan gyartott tokeletesen szolgalt
most talalttam a nagyvas.hun csak irnom kel majd ahogy nezem emailt mert kulon nem volt a kilenceshez ott olyan 1300 / db
Én azért megkérdezném máshol, mert az egy csöppet sok az a 23/db.
Egyébként van utángyártott, ebay is tele van vele, vagy louis, kérdés, hogy mennyire tartós és mennyire zár jól. Lehet ezzel szopni...
szasztok
kellene egy kis segitseg
karbiba tudtok tuszelepet
uj kellene de a kawasaki ivanicsnal 23 darabb ezrest kernek az uj ert es en ugy tudom hogy olyan 1500 penz kb darabja
Mixikém,sokáig igyál még
És csinálnak többféle "keveréket"? Tehát ha akarod szinterest ha akarod organikus vagy hogy megy ez?
Csinálnak motorhoz is, én is náluk szoktam venni.