Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pofámról lesül a bűr bazd meg. Egyre hülyébbek írnak! Nem hittem el mikor elolvastam!

“Helló! Ricsi vagyok Győrből.Nagyon érdekelne a gsx-r -ed, sajnos lecsúsztam egy 96-os évjáratúról nem is volt messze (Komárom) 280.000 ft lett volna.Tudom hogy látatlanban nem illik alkudozni, már figyelem egy ideje a hirdetéseidet mindent leírtál ami érdekelt.Rendben van a motor csak a kora zavaró kicsit, de ezen nem lehet változtatni. :) Az ajánlatom a következő: ha legalább Pestig eljössz vele 300.000 ft -ot adok érte ha eljössz vele Győrig 310.000 ft.Ja és a nevemre iratom 1 héten belül.Gondold át, 2 héten belül vennem kell motort.Van még 1-2 kiszemelt vas a palettán.0630/471-83-88 Köszi előre is.Ha nem Ok. a dolog légyszi akkor is jelezz.Köszi.”
Köszi a tanácsot most még tanácstalanabb lettem xd
Tavaly tettem be hátulra Brembót, idén meg frissen van benne a gyári. Remélem egy ideig nem kell cserélni
De sokfélét kipróbálnék elöl: EBC, Brembo, SBS, Lucas...akár ezt a Brentát is, de ez évek (hacsak pályán szarrá nem kopik hamar). AP volt, hamar kopott...csikorgott is. A gyári bezzeg nem csikorog!
Próbáld ki a Brenta Sintert. Szerintem nagyon jó! 5500 egy pár!
oszt a shevi hol van?
Hátra? Teljesen mindegy Olcsó legyen. Én Brembót vettem (na ez nem olcsó), de semmi extra igazából. AP volt, de még hátul is nagyon gyorsan kopott, ellenben gondolom nem eszi meg a tárcsát. Esetleg EBC?
Sziasztok melyik fékbetét a jobb hátra az AP racing super sport, vagy a lucas ?
Nekem kínai van 7 ért vettem. Bubis és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nagyon köszi a gyorsaságot! Egyelőre nem kérem, olyat keresnék, aminek az alja fekete átmenetes. Mondjuk jó a mostani, semmi gond vele, csak picit karcos már. De csak nagyon kicsit. Vannak itt páran akinek a gyárija van, annak tudom ajánlani, sokkal jobb a bubis, mint a gyári!
most itt tart, de még a futómű is ki lesz szedve
egy 1976-os kocsin van mit. Kap egy 8 leömlős kipufogót is 2 véggel.
nem találtam márkajelzést benne
Szia! Milyen márka? Képet tudnál róla dobni?
Ismerősnek kell! 2001 -es kawa
Mennyi lenne? kép is kellene neki róla! küld el e-mailben. adatlapomon megtalálod!
Sárvédő van , ha kell!
Mit hegesztetek? boeing vázat?
Amikor ajánlottam hogy gyere hozzám dolgozni 1-2 heti munkára adtam volna 150,000-et nem jöttél. Aki most segít nekem 4 órában keres annyit, mint te. Átjön dumálunk, hegesztünk, hallgatunk közben egy kis Kárpátiát.
Baszod, nálam a segéd a dupláját kapja.
Áhh egyelőre nem! Szezonba legyek földönfutó!?
Pedig még pénteken feladtam!
1. jó reggelt.
most pakolás közben találtam egy 2000-2003-as füst új plexit, 8000 ft ha érdekel valakit.
adjad oda azonnal, akkor kő eladni mikor kérik. mond neki hogy nálad kell kifizetni, markold fel a lóvét és vehecc olyat amilyet szeretnél. pl gsxr-t. akinek az arany kawája volt derecskén ő most vett egy K3 1000-et.