Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

karok uton?
Kawabiker_zxr Látom a sok tudomány megterhelt és elég nehéz a felfogásod. De nem baj ,majd javul idővel. Ha neked a folyamatos használat barkács és nem folyamatos használat akkor mi ? Nálam az ütvefúró úgy kezdte hogy négyszáz dűbelt fúrt be az előre feszített beton gerendába. Végül is ez lehet barkácsolás. És azóta egy rahedli nyílászárót fúrtam be vele. Csak egy kérdés ,ha a te kezedben szarrá megy valami akkor az már nem ér semmit. Ennyi lenne a tapasztalatod ? Van nekem is makitám dewaltom és eddig mindegyik bevált idestova tizen éven keresztül akárcsak az ipari bosch. Lassan már teljesen mindegy bármit írni mert mintha sedunak a tesója lennél. Megy az osztás de semmi más. Részemről ennyi már ez a topic is kezd higulni. Inkább meg várom Pipi buliját ,oda legalább a normálisabbja jön
ha nem cserélnek nem sok minden maradt volna belőle
Decemberben volt nálam ez a motor. Gyújtáselektronika hibával.Csak akkor még helybéli srácé volt.
A váz. és lengővilla 94' SC 28; az idomok a tank es váznyúlvány 97' SC 33 : a blokk pedig 98' SC33
Elég öszvér gép. Az első lámpa darabokra volt törve. Benne a foncsor is. Csak a búra ép. Hátsó teló kuka. Nincs csillapitása.
Akkor 150- ért vették 250 körül adta el.
10:30 wsbk aragon
klackó link
link bogyóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
1. bogyó link
A gazdi bevitte a szervizbe mert menet közben néha durrogott ,persze mert kettő kipufogó szelep hézag az 0 lás volt. 40 ezer km van a motorban s még nem volt szétbontva
köszönöm
0.08 - 0.18 mm szívó kipufogó egyaránt!
Kawasaki zr-7 szelephézag értékeket tud valaki nekem linkelni tudom ez 9 -es forum,de hátha
sziasztok
Akkor honnan vegyek 1976-os motorhoz való teleszkópot? Volt bicaj pedál spd, és sok szép régi motor is.
A B fúró már nem barkács volt.
Gondolom nem napi 8órában használtad.
Én olyan környezetről szedtem a tapasztalatot.

ilyen volt a nevemre írva és még 18-20as furót is használtam benne leesztergált véggel, meg 8.8 M10 csavart kifúrtam és újrameneteltem a helyét!
Mikor páran meglátták miket műveltem vele kaptam a lebaszást és működött a gép, évekig használtam amíg ott voltam...
A nagyobb, erősebb, kategóriába tartozó Bosch ami kollégám nevén volt, töredékét nemtudta!

Mikor egy Makita kereskedőnek elmeséltem mit tud a termékük nem akart hinni a fülének!
Szeki púp?
Akkor ezek szerint nekem szerencsém van mert tizedik éve használom az ütvefurót és a kapcsolón kívül semmi gond nem volt.Az akusom Dewalt a láncos Makita stb. Kinek mi vált be.
Sokszor lehet egy olyan rozsdás 30éves lom kell valakinek.
Inkább a gond az, hogy kiszámíthatatlan kiárulod e a helypénzt....
Lehet nem adsz el semmit lehet mindent.
Nekem is lenne sok lom de még a vaterára se vettem erőt, majd lesz időm meghirdetem neten....
Ezek a Bosch gépek vicc kategóriák, a drágább is és az olcsóbb is.

EZ van nekem.
gumipók haverom rávett hogy menjünk el egy veterán börzére, mindenki vigye ki a lomját s majd alakul belőle valami......................
nézegették is a portékát de nem fogyott belőle valami fényesen. gondoltam egyet és végig mentem a börzén megnéztem mi a pálya a mi 10 páréves alkatrészeink voltak a legmodernebb cuccok a piacon olyan rozsdamart cuccokat árultak hogy nem meg hirdetni de kitenni sem mertem volna
mondanom sem kell ha esetleg kimegyek egy ilyen itteni börzére csak a haverokkal beszélgetünk, és végig sétálunk a vásáron de venni még nem sikerült semmi hasznost.
Van olyan olcsóbb bosh aminek szegecselve van a gyorstokmánya. Az a kedvencem mert ha szét megy akkor baszhatja az ember.