Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a basit keresd ő itt a sárvédő mester. nekem már csak egy eredeti bodystyl van műanyagból és egy- két karbon cucc eredeti karbonból.
a basi terméke olcsóbb.
Hátsó sárvédő?
20 L nocigi nokávé
országút 160-200km/h porzik egy rendes csapatás után
gyári dob vissza szerelve 100km-ént marad +1.5L bengám tempó 200-250km/h
az utolsó sor igaz
a jobbikat vinnék
Akkor járj a gixerrel s hátha meg tetszik valakinek s meg is veszi
Megakarják venni a kawámat de nem is hirdetem.
A Gixert nem akarják pedig azt hirdetem! Há hogy van ez?
ÓÓÓó most néztem e-mailt köszönöm a névnapi üdvözletet
Nem ,de várom
Helló! Megkaptad ?
Tudod jól spórolok mindenen, hogy legalább motorozásra jusson ebben a szar világban.
Az összeget majd maximum 4szemközt.
Emlékszel a gyertyapipáért is inkább elmentem ingyen, mint posta és akkor az már majdnem fél tank ára... Két ilyen postás utánvét megspórolása már 4eft...
köszönöm akkor majd íirj
a cimbora 636-jára vizsgára adtam kölcsön 2 db 300 mm tárcsát, nem ütnek mert akkor nem vizsgázott volna le, de a vastagságát nem mértem le. elméletileg a héten leszerelem róla vissza kerülnek az ütős tárcsák akkor le tudom mérni őket.
nézd én egyenes ember vok. leírtam mennyit keresek. épp 14 -e van, 5 -én lett volna fizetés de nincs pénz
27-én yamaha túra lesz a környéken 200-400 km az általános táv, mivel nincs forgalomképes motorom egy ismerősöm afrika twín-jét kérném kölcsön ami 6l beéri. azaz majd 9 rugó a benga + 5000 ft a részvételi díj. ebédet kapunk de pár száraz szendvics beugrik tehát 15 forint egy kanyar alsóbb hangon. ha a 9-el elmegyek az 500-600 km, amiből az első 100 tiszafüred lukoil kút 7-8L gyári dobbal, nyitottal
szal egy 20-as egy kanyar. ha annyit mennék mint te motorral akkor a 80 000 is kevés lenne.
Sziasztok 4 éve eladtam a régi motoromat s az ujj tulaj a segítségemet kérte 300 mm első féktárcsa kellene a motorra 1 pár .van valakinek valami ötlete ? ha igen azt meg köszönöm . Kawasaki zr-7
Akkor neked nagyobb a tankod, nem cigizek, nem kávézok.
őszintén mennyit keresel ? de a konkrétat írd le!

nem rég írtad hogy 2-3 tank benyát elsütöttél egy hétvégén
én 84-86 000 keresek de nem tudok megengedni már egy hétvégét sem 2-3 teli tankkal.

nos.....................
Melyik Loisost vetted és mi volt a gond vele?
A házim ennél is gyengébb volt, de hogyha ez sokáig nem bírja gyártok egy orosztechnikásat ami örök életXDDDDDDD

A visszajáró vendég fontos, ezzel így vagyok én is.
Remélem jövőre lesz gumiszerelő gép is és ocó faca gumik
1.Mint T.Sykes.
Nekem nincs szerelő meg kicseréli szarért hugyért!
Én vettem Louis -os DID nittelőt. Egy sapka szart nem ér! Amit magamnak csináltam az bírja, az 50 € -s szar meg nem. Erről ennyit! A vezérműlánc nittelőm is saját gyártmány és az is bírja. És nincs probléma egy lánccal sem amit a sajáttal csináltam. Pedig kicseréltem már egy párat.Visszajáró vendégeknek .Úgyhogy tudom mit beszélek!
semmi gond csak nagyon ismerős volt ninja :) és köszi !
Bocsi, megmutattam a kritikusoknak itten e!
jaja!

Ami nem kínai az hamisítvány!