Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na üdv a családban!
Húúú de ismerős :) majdnem leestem a székről mikor megláttam a vasat :)
kinek is van meg a segges képem mikor Fazival hasitunk?
Ha tudnád mi minden kínában készül

Tény egy 916sps vagy zx7rr se ér semmit, ha nem egy olyan ül rajta, mint Bitter.
Majd Pipikénél .....
Csak akkor ha ért is hozzá az ember.
Nem ér semmit a szerszám szakember nélkül.
Egyébként kinai az a nittelő kb 10000 Ft az Ebayen
Amelyik sarok szimpi oda

Legalább ezzel nem jár úgy az ember, mint volt itt a sportmotoron egy gsxr -s galléria...(blokk oldalát végig csapta a lánc)
egy sima nittelő............. és,..........melyik sarokba szarjak?
kosz
Teljesen jó az. Megnéztem pár másik képet neten ugyanerről az évjáratról és ugyanígy áll.
Utananézek.
szeva basi ugy hallotam hogy te tudsz szerezni fasza matricakat

kellene nekem a faridomon levo matricak a 2001 szurke fenyezeshez
ha tudsz ilyet akkor dobj mar egy arat nekem legyszives
nekem is gyanús
....lánc szerelés se gond :)
Köszöni szépen a gyári blokkbontással berakott vezérműláncom működik. Hétvégén is volt motorozás, igaz csak 100km, de majd a két hosszúhétvégén behozzuk a lemaradást...
Az eleje fura nekem. Nincs be esve egy picit az első kerek? Vagy csak a képről látszik igy. Egyebkent gratula!
Szeki Érdekelné elsősorban egy hátsó sárvédő! Van e és milyen áron? E-mailemre is küldheted meg képet is ha van!
Előző gazdi elé kihajtottak és berántotta az eső féket pofára esett. Lámpa, fejidom cserés volt és lefújták egybe. Azt mondták nekem....
fejidom és tank fújva van . hiányzik egy két matrica. amúgy szép.
Sziasztok!
Ismerős ma vett egy 9-est.
Majd Szeki szerintem szükség lesz rád kell pár ez meg az...
Nem az én kezemben és nem egy db bosch, több db, azok kezébe akiknek bosch jutott....

Csak a boscht szaroztam le és nem oknélkül

De rádhagyom, emelj szent szobrot a boschnak
Tudok jót is írni: Festo körfűrészem (fém házas) hibátlan, pedig lehet öregebb, mint én R1 is megy rendesen, csak már alig van eredeti alkatrésze

Nem akar valaki autó akkut motor akkura cserélni? Én adnám a nagyobbat.
Amíg van szar van veréb is!
Ennyiért úgyis eladják. Komolyan odaadnám érte a Guzzit, pedig több, mint kétszer ennyibe van