Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De végül is mindegy van itt két komoly hozzáértő ember akiknek tapasztalatuk végtelen és meg mondják mi a tuti. :)
Hogy könyebb legyen megérteni ezekből mind az iparit vettem nem a barkácsot.
Ma volt Szigetszentmiklóson is börze, tele pakoltam a kocsit lomokkal, végre lett -olcsón- teleszkóp az RD-hez
Hitachi az új egy kalap szar. Működik, de új korától csapágyas a flex. Bosch fúrógép is működik, de a 28,000-es gépen nem lehet se tokmányt se csapágyat cserélni. Barkács használatnál 2008 óta elkopott, kábel többször megtört.
Gyertek, gyertek INGYENES!
Környékbeliek! (Rákócziból, stb.) HOLNAP BÖRZE!

TMK börze, Tápiószele Népkert! Szokott helyen, szokott időben, Büfé biztosítva lesz!

Veterán motorok, limlomok, stb
...ha most megint megkérded mindenben precízkedni akarok, mint múltkor akkor leszopom magam
gépekből nekem aeg, metabo van.
Még a makita is fasza, de olyanom nem jött eddig össze.

Boschról annyit:
Napi 8órában kollégám boschal szerelt én mikor odakerültem egy régi feint kértem aminek aksija alig birt már valamit(biztam kapunk új aksit) aztán mikor beszerzés volt lecsaptam új makitára.
Nem kell ecsetelnem élveztem a döntésem végig! A boschokat sorba javitani kellett a fein, makitákat sose!
Persze ez ipari környezet napi 8óra járműjavítás....

Dewaltokkal pozitiv tapasztalata van ács vállalkozó ismerősnek, a boschokkal ők is hasonlókat tapasztaltak, mint én!

Hitachi? Hmmm mindenki dicsére, tapasztalata se nekem se ismerősöknek nincs.
nem kell köszi...... de ha a poeren meghirdeted,azonnal elviszik
www.powerfanatics.com%2F&ei=dR..." title="https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CD8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.powerfanatics.com%2F&ei=dR..." target="_blank">https://www.google.hu/url?sa=t...
Én tavaly bővítettem a szerszám parkot Hitachi fűrészek, Dewalt és Bosch fúrók. Bosch lézeres önbeállós szintező. És még pár apróbb nyalánkság. Kapásból vagy fél misit ott hagytam a boltba
küzdeni
Kecsón már nem lehet az ottani köridő mérőt használni. Tavaly a mams letiltotta, csak a gokartosoknak lehet. Kakucson még nem voltam ,a ringen meg a Race Chronót használom a telefonon . De sajna még nem a század hanem a sima mp ért is meg kell jüzdeni
Szééép! Nekem is bővíteni kéne a készletet sürgősen, de most erre épp nincs keret.
Bárhol. Hringen van kihelyezett jeladó, kakucsra meg viszünk, kecsón is van talán...de ha nincs oda is viszünk.
Hol fogsz te köridőt mérni ?
Én meg hadat üzentem a csapágyaknak
Van végre saját szerelő készletem
Meg még sok más célszerszám boldog tulajdonosa lettem, hogy lehetőleg profi minőségben tudjak szerelni
Megvót' a vizsga, plusz még tettem-vettem körülött. Már csak le kne mosni mert a múltkor eláztam és azóta egy merő retek. De majd vasárnap. Amúgy kész a szezonra. Még a köridőmérőt kell feltenni, de még nem találtam neki helyet.
Bogyó nem kell egy E36 320 qp? Bőr belsős nekem csak a fék kellett róla. 90,000Ft. A motor is vihető magában 50,000Ft körül.
Mi ez a csend?
hát igen...............csak a pilótát nem kell már hazavárni......
garazsbantartott XD
garazsbantartott XD
Már látom is a HaHu-n: első tulajdonostól, keveset használt, kevés km-rel, nem dohányzó, orvos tulajdonostól stbstb