Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én akkorra megvettem a gixert. Aztán a véletlen folytán facebookon bejelölt a gyerek. Úgy a vakvilágból. Nem ismert sem engemet sem én őt. Néztem a képeit és megláttam a motort. Kérdeztem és ő elmondott mindent. Forralta a vizet arra emlékszem de valami riasztóan hatalmas bajai voltak.
Szerintem tőle vettem. Egy makói sráctól. Pontosabban egy vectrára cseréltem. Ez kb mikor volt, mikor meg akartad venni? Akivel vseréltem Makói volt, tán-tán még norbertnak is hívták.
Makón lakik.
1-et is elég fenntartani.
Ki az a fazon? Mondtam, hogy én Érdre adtam el. Tuti egyről beszélünk? Nem tudsz valamit linkelni róla? Érdekelne. Én anno egy kereskedés honlapján találtam, teljesen újrafújva. De a rendszámot megismertem. Hidd el, én rendbe tettem, Ki lett cserélve mind a 4 hüvely, mert forralta a vizet. Ki lett cserélve a vízszivattyú, meg a láncszett is. Rendszám esetleg? :)
Hát igen. Jogos! Add el, aztán vedd meg ezt:http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Ma beszéltem a tulajával, mert kellene róla a dob a csajom motorára. Korrektnek tűnt.
Nem tudom nálad milyen állapotnak örvendett, de én csak rosszat hallottam arról a motorról az egyik gazdijától. Volt egy idő hogy majdnem megvettem, a gixer és aközött vaciláltam. Istennek köszönöm hogy jól választottam!
Pályára tervezték a kicsit. Biztos jó móka lenne vele, de mivel rendszámos nem akarom földhöz baszni. Had rója csak az utakat. Mert alkatrész nem igazán van hozzá azt te is tudod. Kísérteni meg nem akarom a pályán a sorsot. Mert minek is menne fel oda az ember hacsak nem a határait akarná feszgetni.
Igen, volt. A srác is azért vette meg a tied, mert irigy volt anno rám... Szerettem nagyon. Hogy P. norbertnek-e azt nem tudom, de egy FZR100 Exupra cseréltem Érden. Később láttam, hogy árulták, gondolom rommá törve, mert át volt teljesen fújva. Akkor picit fájt a szivem, mert Szél Imi nagyon faszául rendeb rakta egy 100asért...
Ott a 400asod! Gyí! hajtsad azt! Vagy itt árulnak békésen egy pálya zxr400at. Azon én is gondolkodtam, hogy kiviszem a csajomét kecsóra. De az enyémetnem . Ha ennyi évet kibírt nagyobb karc nélkül, nem kell. Inkább fusson még el 100kmert
Amúgy volt neked egy 400-as zxr. Körlámpás. nem tipikus kawasaki zöld... mutattad akkor hogy az volt a motorod. Egy P. Nórbertnak adtad el?
Hát! Ha nincs odaírva.... De nézd. Nekem nincs takargatni valóm. Sőt, mi több, mint írtam nekem is jól jönne ha motort vennék az infó. Ha meg jönnek a cigók a velencei-tótól, akkor már jól elszánhatták maguk a tesvírek, ha elbasznak annyi benzint amennyit mi tavaly azért hogy lássuk a nagyreményűt.
Nekem meg hiányzik! Sokat gondolkodtam, hogy veszek egy 125-öt pályázni. De csak álom marad.
Én nem vettem volna meg a helyében, akkor is mondtam, hogy tegyen A jogsit. Persze azóta sem. Amugy sem vonzanak a 2T-k. Egyszer mentem vele, 140nél szétrázta úgy a lábam, hogy zsibbadt mikor leszálltam. Megint csak meggyőztem magam, hogy nekem aztán sose kell 2T.
látod,te sem értel mindent amugy poén ha nem vennéd a lapot
Jó van jól van! Megnyugszom,,, megnyugszom. Csak tudod az ilyenekre mindig is érzékeny vagyok.
Lelki ismeretes vagyok.
Azt a motort szerettem, nem is adtam volna el csak bevallom őszintén volt egy rendőri intézkedés ami jobb belátásra bírt.
Ha ő nem költött volna rá akkor én tettem volna meg, de akkor nem abban az árban hirdettem volna...

Amúgy egy Zsingó Nórbert orosházai hülye gyerektől vettem meg aki nem kímélte.
Szívesen. Ettől függetlenül a Te döntésed, hogy megnézed-e. Az igényeid nem tudom. Anno a havernak egy patentebb gépet kerestünk. Persze telefonban mindenki azt mondja.
Nem értem az összefüggést. Félnem kellene?
Köszi az infókat
nincs is itt semi baj KB 40-en nézik most az adatlapod
Már megint érzelmeskedsz! Nem azért írtam, sőt, utána még megnyugtatásként is írtam, hogy nem személyeskedés. Csak szóba jött a fórum a melóban, mutattam az adatlapod, aztán megismert. A "szerelő" ? A biciklimet nem adnám oda hogy felpumpálja. Én kussban voltam. De ne légy már ilyen 'sensitive'. Szerintem elég rég volt. Amugy sok mindent megcsinálgatott rajta, elég sokat költött is rá, elkapta a jard, de nem lett aztán büntetés, és el is adta jónagy deficittel. De ez itt zx9 fórum, nem én vettem, nem nekem adtad el, addig meg nem kell rögtön ... megbikásodni.
20-9 461198
Amilyen áron vette és állítólag szerelő gyerekkel jöttetek oda megnézni. Körbenéztétek nem volt töltést. Alkudtatok... megegyeztünk. Szerintem nincs mit vetni egymásra.
Nyugi-nyugi-nyugi. Nem kell mellre szívni. Én nem írok egyértelműen, vagy nem olvastad érthetően. Téged viszont ismerlek, találkoztunk már anno. Az akkori haverom tőled vette meg az AF1et. Hááát.... nem zárt a szívébe, mint volt tulajt. De ez most! ne befolyásoljon semmit.