Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen! Bulgovicsról én is azt hallottam, és én is láttam elég sok munkáját. Ezzel nem akartam bántani, csak azt mondtam, hogy szarul van fényezve. Lehet azóta mégegy sort kapott. A gyári lila is elég mellényúlás, de a piros.... az valami katasztrófa volt. Mindezt úgy, hogy előtte telefonban elmondta, hogy volt fújva, de úgy tálalva, hogy a gyári színkombó, meg töököm tudja honnan rendelték a festéket, és hogy milyen kurva jól sikerült. Nyomdász vagyok, festéktechnikusként dolgozom, nehéz átbaszni a szemem. De az! Messziről ordított. Akkor ezek szerint már ő is fújatva vehette, de elmondása szerint ő is megnyalta a flasztert, mert azt mondta, hogy egy körforgalomban horzsolta meg és azt javítatta ki. Bulgovics ott kezde a melóját ahonnan békéscsabára költlöztem, így elég sok ember tiszteli. Ha jól tudom, most debrecenben van műhelye.
Az úrt Bolgovics Andrásnak hívják és kikérem a nevében is. Profi és nem kókány. Ő restaurálta a jobb oldali idomomat. Láttam sok munkáját és szépek.

Amit te láttál akkor az nem az ő munkája volt.
Ezt mondom!
nyilván az a pár gazda akin átt ment meg látszik rajta

bolgovicsnak láttam már egy pár munkáját szerény véleményem szerint bőven benne van az ország legjobbjai között
Véleményem szerint egy JÓ nagy kalap szar! Ezt azért mondom, mert tavaly, mikor cimborának néztünk motort, ezt is meglátogattuk. Burgovicsról én azt hallottam, hogy gyönyörűen dolgozik. Ha ő festette, akkor a kapaszkodómat nem viszem hozzá, nemhogy motort. Az alapjárat idióta , a gazdája mégolyannyira (ráadásul czigó) segg hülye, én mondom, a festés, ha már szóba került, valami irdatlan szar, kb 200 rugó lenne újraéleszteni. sacc/kábé. Menni nem mentem vele, elég volt ráülni, gyönyörű ütött kopott mindenhol, az első teló gatya. Az ibse elmondása szerint daganatos beteg, ezért akarja eladni. Valahogy két éve! nem sikerül neki. Vajon miért?
Láttam ezen kívül akkor még 4 9est, ebből a szériából, mindegyik jobb volt. Külsőre még a pécsi is, amit tavaly annyira hirdettek, annak csak a blokkja röfögött, meg folyt orrán száján. Ezek után vettük meg hirtelen egy 9est, amit az előtt raktak fel 2 nappal, kiskőrösről 800ért. Az megérte. Ez? Akkor 700ért árulta, mérföld órás. Bocsánat, ha ezzel valakit megsértek, csak szeretném, ha esteleg én is motorvásárlás előt állnék hasonlóan tájékoztatnának, és akkor talán jópár 10ezrestől megkímelne.
na hun eza Csoffadt Pipi már azt hittem elvitte a NAV adócsalásért azé csak sajnálja azt az évi 92 milliót
hihetetlen Csimbikém
a 600 darázs is jött gázra 2.-ba 14-48-al
magyarul mert így nem értem
Azt egy laza áttétellel egy simson is produkálja! Jól van csak húzlak!

Attól függetlenül 2. ba gázra az nekem akkor is túúúú mács!
ÉS tudja és tudja és tudja!
tegnap meg böfögtetem az enyém is lassan kezd be állni még a halott német katonákat ki kel szedni a karbibol egy úszószint álítás szelep hézag állítás és faszán le fogja forgatni az órát
szeva! igen a tűgázé volt, a gumis csákóé. sok évet csak állt, mert krosszozott a csóka. azóta már volt vagy 2 gazdája.
nem poénból írtam másodikban gázra állt kerékre !
te kis huncut nem tanultad meg? MINDEGYIK 9r kurvara megy!
ez a gép tűgázé volt és kurvára megy
több évig túrkevén volt gazdája, 160 LE taksálták a teljesítményét.
volt már festve, bolgovics airbrush munkája.
Mer mit akartál a bankautomatával, bele se fér a kocsidba
Szentendrén már soxszor kajáltam, néhányszor a rab ráby-ba, de már lehúzos lett a hely zónaadagért
Utoljára a duna felöli oldalon reggeliztunk az óvárosban, 10 percre lecsúsztam a parkolóautómatáról 5000 péz bánta
Mondtam is a kacska kezű parkolóőrnek még jó, hogy a túristákból él az óváros, tök jó vendéglátók parkolójegyestűl, büntetésestűl
Me ennyi eszed van hími
Én szánt szándékkal meghívattam magam kékvérékhez azért volt az uticél endre
Volt hideg sör meg grillezés , meg zx9-re maszkolt radiátor
Helló elvtársak!
mee nincs meg a számod,,,,de amilyen marha vagyok má "hazafelé menet"jutott eszembe hogy te helyi gyerek vagy
Vacsoráztunk bammeg,,kit érdekel a skanzen
Na meg mint minden ember,bankautómatát kerestem..
Amerikai, lehet még gyengébb, mint az itthoniak (Kalifornia). A km kamu.