Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1100 Gsx-r-re ami került mind 12db fékmunkahengerek mérete ugyan akkora.
Azt úgy hívják hogy barnítás.
Hátránya hogy nem tartós, hamar berozsdál újra.
Ki van képben 01re üléspúp témában? háthalenne valakinél használtan.
Ezt meséld el lécci részletesen. Mert csak a fém tiszta vas, és acél színezhető így. Horganyzott, eloxált, rozsdamentes nem.
És a rozsda ellen sem véd. Én nap mint nap csináltam ilyet, ismerem az eljárást, Ha elbaszod randa lesz, és drótkefálhecc.
Köszönöm. Rájuk kérdezek. Hátha küldenek 10 db-ot. :)
Oszt kísz? Ezt nem ismerem.
Felmelegíted és bedobod fáradt olajba
Nem csak 1 méretben volt 6 dugós Tokico
Alátéteset találtam, az volt az SKFnél, de csak 20as. Azt mondta, hogy csak ilyen kis méreteket forgalmaznak. Jó tudom, ez már kezd szarrágóskodásba menni, de gondoltam megkérdezem, hátha itt is szúrja a szemét valakinek a fényesség a tank elején.
Pőstőn van, haver csináltatott valami súlyzós buzogányt, és az esztergályos, valami savval feketítette be. Olyan lett mint régen mikor pirosra melegítettük a vasat, oszt uccu bele a fáradt olajba.
azt úgy nevezik fekete eloxálás.
ami itt nincs mo.-n.
A tankhoz legalább 30as kell. Azért macerálok ezen, mert ugye az ember ha igényes, elég sűrűn leszedi. Mi az az 5-6 ezer km?
Ma már annyira utánképeztem magam itt a melóban, hogy hidd el nem ez a becses neve. Egész pontosan: Belső kulcsnyílású, domborfejű (Iso7380). De amugy tök mindegy, hiába tudom a nevét, rohadtul nincs se égen se földön, max csak rövidebb. Ja 1500 a postaköltség.
Ugyhogy szerintem maradok a pepecs festegetésnél.
A műhelyemben van M6-os fényes, csak nincs ilyen hosszú. Azt hiszem M6*12 es a legnagyobb.
Hát mi ezt úgy hívjuk fényes lencsefejű!
Na és ugyanez feketében?
horganyzottat már nem használunk
csak rozsdamentest mint a kawa
Nekem fekete köll. Meguntam mindig festegetni. Ja! Adtak bútorcsavart ...
Egy jól fel szerelt városi vasboltba, csavarboltba kell hogy legyen horganyzott, fényes lencsefejű.
Használt már valaki EBC HH betétet? Nekem most Lucas van, egy régebbi összehasonlítóban agyon ajnározták. A Lucasnál jobban teljesített a tesztben. Nem bántja a gyári tárcsát?
Árlistában megszüntet találtam... :/
Mondom én, hogy lassan már egy csavarért is rohangálni kell.
ebay.

Egyébként a használt tárcsa is lutri és a bontókban 50-60e körül mérik. Újonnan egy pár EBC legolcsóbban külföldről egy 100-as. Itthon 120. Ennél olcsóbb márkás sehol sincs (se lucas, se más, Brembo meg arany árban van), csak a kínai meg egyéb lom, ami nem bírja a hajtást. Nekem 5e alatt sikerült egyet minimum vastagságra vinni hozzá való szinteres betéttel. Ha valaki túrázgat és valami kopós betétet használ, annak jó. De ha kened neki, akkor azt el kell felejteni