Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos az teljesen nyílvánvaló volt, hogy minél kevesebb a szavazó, annál jobb a fityesz esélye. Mi elmentünk 2 milláan behúzni az ikszet Aki meg változásért rimánkodott az meg szart elmenni szavazni, ez ilyen egyszerű. A jobbik is a béka segge alá küzdötte le magát, pedig a fiatalok nagy többsége jobbik párti.
Senki ne értsen félre én is kedvelem a jobbikot, sok mindenben egyet is értek vele, de tudva lévő volt, hogy a 20 pár százalékukkal megint nem lesz erő mögötte a parlamentben, ergó elpocsékolt szavazat volt akik rájuk voksolt Egyéniben még gyöngyöst sem nyerték meg, gyakorlatilag ott sem tartannak mint négy éve
A baloldali szavazók említésre sem méltóak néhány nyugger és a múlt rendszert túlélt aggastyánok rimánkodnak még a 3,6-as kenyérért Az msz(m)p-nek 180 fokos változásra lenne szükségük mint személyekben, mint irányzatban, mert különben előbb-utóbb kigolyózzák magukat a parlamentből Asszem egy könycseppet sem ejtenék értük. Összességében a fityesz 2/3-ad nem azért lett mert jól szerepelt A többi párt szerepelt szarul. Nos kb. ennyi...
Oszt mé nem szívesen láttunk volna.
"kétharmaddal nyer"

Aha azért szavazott mindenki a környezetembe vagy a szélső balra vagy a szélső jobbra.
De komolyan csak erre utálta meg mindenki a Fideszt? Csak akkor hol a kétharmad?
Mivel se nem csak fanatikus mszmpés elvtársak meg ősmagyar szkítákkal akikkel beszélek nagyon nem értem ezt az eredmény....
Értem é biztos nem volt csalás, erre még gondolni is tilos.Inkább menjünk Focizni Felcsútra.....
Hímikém akár eggyeztetthettünk volna időpontot is
Mi is voltunk szentendrén, csak kb. egy éve
Aszt a skanzenban a gólyalábas lovakat megnéztétek-e?
Hát lackókám azé azt a legmerészem álmaimba sem gondoltam, hogy megint kétharmaddal nyer
A rohadás komcsik végre lehúzhatják magukat a slozin
Mixikém annak nincs
Szerencse, hogy sok ilyen van köztünk
A múlt héten majdnem úgyvót zozó
A gallyazó fűrésszel vágtam a telephelyen a fát, hogy a teherautó beférjen, oszt jó magasról egy vastag gally rosszfelé indult
Szerencsére csak a bal kezemről szedte a plezúrt nem a pofámról Bár ott mondjuk elég vastag a bőr lehet nem sérültem volna úgy
Tegnapi 400 km-eres romániai gurulás! Isten király volt. Közelebb van mint Eger jah, és kanyargós!
Helló mindenki!
Látom pörög a használt piac. Ennek a gazdája fórumozik, vagy ismeri valaki a gépet?
link
Na szevasztok itten vagyok ám, mondjuk az előző 3 hetet nem óvasgatom vissza, biztos úgyis magasröptű az eszmecsere
Bevallom kicsit e vok tünve, de sok minden összeszaladt az utobbi időbe
veletlen telefonon azelozmenxrecimezten
nem neked szolt, hanem altalanossagban.....
...meg ha a boschban a tutit te akartad megmutatni nekem akkor se neked.
(amit tapasztaltam bosch termekkel nekem eleg stabil velemenyhez vezetett, ettol meg neked legyen vele szerencsed)
ugye tapasztalat volt es nem a praktikeres szorolap....





jah mai gyongyszem 7Nm nel mar forog korbe a gyertya mind a 4hengerben egy mocin, 13Nmig el se jutottam! Az otthoni barkacsolok eredmenye!
biker gondolom ez nekem szólt?
Nézd meg hát ha egy misét meg ér
Én is üzleteltem már vele, nem az alkatrészekkel van a baj
Vannak olyan emberek akiket úgy hívok hogy napraforgó. Részemről lezárva.
"mellesleg üzleteltem már Szekivel és korrekt csávó!"

Csak alátámasztani tudom
Látod én bármikor szivesen segitek, de a hülyeséget nem szeretem ha hangoztatják, még ha ez pár embernek fáj is....(hogy oda rakom ekkor az i betűre a pontot)
(pl. legutobb a bosch termékek dicsérete, ipari körülményeknél napi 8órában komolyan széthulltak a fein és makitákhoz képest!Nem 1db. és nem otthon....)
(meg itt volt a vezlánc cserés örökös téma, hogy befűzni utángyártottat, vagy kireszelve gyárit beakasztani, vagy sok sok sok sok pénzzel szétbontva gyári beszerelve)
Meg én sose anyáztam senkinek, pedig van pár ember aki anyázással nyit a fórumok többségén(nem csak motoros fórumon), az ilyeneket sose értem meg...


Más bizniszébe meg elvből nem szólok bele, mint Sedu.
(mellesleg üzleteltem már Szekivel és korrekt csávó!)
Én ugyan újnak mondható vagyok, de egy másik fórumot épp amiatt hagytam el, amiért az "öregek" most itt bánkódnak. Igaz, ott teljesen más jellegű problémák voltak, ez ahhoz képest semmiség.
Mindenesetre sem bajom sincs itt senkivel, kawabikerrel és seduval is e-maileztem már (mert úgy látom itt ők a közellenségek mostanság), segítőkészek, normálisak voltak. Nyilván véleménye, tapasztalata mindenkinek van az adott motorral, aki itt fórumozik.
No písz! Inkább motorozzunk
egy telefonomat kint hagytam ukrajnába a kocsi tetején,de az mai napig müxik,csak vissza nem akarják adni,egyet lehuzott a tisza,egy pedig mükszik,amin irtam az sms-t a kallanytuk ciméről
Tetszik Zozó! Ugyan ilyeneket 200-al többér nézegettem?!
ugyvan,,,,,én se nyúltam hozzá sose komolyabban azt mindíg meghagytam a hozzáértőnek
max telószimering csere,,de a motorba sose
No ezt megkaptad, már neked is lesz saját topikod

Igaz én senki bizniszébe nem szoktam bele ugatni, de bődületes hülyeségre szerelés kapcsán mindig felkapom a fejem.Rossz látni mikor vak vezet világtalant és csoportossan basszák szét a szebbnél szebb motorokat...
Sokan azt hiszik vesznek motort már szerelni is tudják.
Van mobiltelefonom, de ha tönkre megy vagy függetlenitnei kell akkor telefonszerelőhöz viszem....
Szeva koma!
A hétvégén megnéztük szerény kis városodat! /is/
Én itt voltam az elején, és pont teszek a kényeskedésedre. Leírom a véleményem, akkor is ha valaki félrevezet benneteket (ára fölött árul egy roncsot), vagy ti akarjátok egy tapasztalatlan motorvevőnek előadni a golyóálló zx9 sztorit.
Akkor is szóltam amikor a rendőr a visszatekerte a bordó 9-es óráját, nem érdekelt senkit, megvette még én voltam a köcsög.
Gratulálok neked hogy ilyen jó az ember ismereted. Hozzám még egy motort se hoztak vissza, pedig legalább annyit eladtam, mint az összes kilences fórumtag, akinek tudtam segítettem alkatrész ügyben is.
Ha nektek a szopatás kell és a mézesmázos csodamotor szöveg akkor csak hagyd ki amit írok, tőlem ilyet nem fogsz kapni, arra ott vannak a többiek.