Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Így csak az beszél aki 1 percig sem lakott cigók közelében.
Ha lakott volna a közelükben és kirabolták volna
Vagy ha elmenne valahová csak 1 hétre és mikor visszajönne a fél háza el lenne bontva,a sünök meg csak a szájukat húzgálnák.
Akkor nem ez volna a véleménye!
Bár pénzért mindent.
Honnan a tökömből vegyek a tankhoz lefogató csavarokat? Le szoktam festegetni szép feketére, csak már unom, hogy mindig lejön a szerelésnél a festék. Errefele meg nem lehet kapni M6*30 félgömbfejűt még horganyzottat se. Mindenki csak a csoszkó hatlapfejút adja.
Az EBC tárcsákat drágáljátok? Vagy esetleg kérdezzétek meg batszimotor.hu Elég sok lom van ott mindig, hátha van valami jó nektek is. Remélem segítettem. Üdv!
Szánalmasak...már láttam hétközben. Sikerült összehordani egy videóba a szemetet.
na ENNYI BUZIT össze szedni ! kiköltöztetném őket ózd környékére és meglátnám 2 hét múlva ki sírna hogy hová kerültem.

na most kapott el a hányinger !

sok városi buzi, mintha mo. csak panelvárosból állna
megtudnád mikor egy doboz cigi áráért gatyára vetkőztetnek és megvernek.
Asszem ez ZZR-re való tárcsa...én is nézegettem őket, de nem jók Hihetetlen, hogy ennyi félét kell gyártani
Szekibácsi,megnéztem amit kültél de egyenlőre semmi.........a Bkingre ne feledd a karokat k9-es
ok. nem jó. szorri, most mást nem toooook ajánlani.
a "d"mérettel van baj..
szia Szeki!attól tartok ez nekem nem jó!linkelek egy képet,amin rajta vannak a jó méretek!ez nekem magas,igy elfektetve ahogy te méred kellene 19,05-nek lenni,esetleg egy-két milivel többnek mert a szegecsekre fekszik fel...
Szasztok! Esetleg valakinek a bőr ruci ....eladó!
25 pénz ha kell jelezz vissza mert ki kell fizetnem, használt de nem elhasznált. ezt tudtam gyorsba prezentálni.
310 mm külső átmérő
64mm belső körátmérő
23mm ha a tárcsa teljes magasságát méred
19.5 mm ha a tárcsa aljáig mérem
na ez az......
Ezért kérdeztem mennyi megy rá, jah a szelephez a legkönnyebb rész megy, az jelölve.
akkor most.
ha nem írtok akkor iszok!
és hol vannak a a képek?

:-))
Bizony! Azért nem egy űrhajó ez. Ha kéznél van a könyv, akkor azért nagyon elrontani nem lehet.
olyan gumis is....
Én úgy tudom 20g nál több súlyt tesznek fel az gáz....
Ha túl sok a súly forgatni kell. Nem mindegy hogy rakja fel az ember, de ezt egy jó gumis tudja és csinálja. Aki meg lusta oszt felbassza megpörgeti oszt rak rá 35g- 40g-ot az olyan gumi is. Persze van mikor már nem tud vele mit baszni....
Már 2 szedtem szét és raktam össze. egy egész napos meló mert ezt nem lehet csak úgy összedobálni. Eddig mind a két motoromon fog és működik. Szerintem inkább az a veszélyes ha nem törődik az ember vele és nem szedi szét. mikor szétszedtem leszakadta a pofám milyen trutyi volt a féknyergekben.
Munka van
Tegnap csurgott bele 300km körül. Ma meg rágom a szart a melóban...