Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szaszzzzzzzz
az egyik telefonszámodon egy gyengéd női hang jelentkezett be, én is arra gondoltam hogy bogyesz a sógoroknál van rendészkedni, mee a másik számát lehúzhatta a tisza. az ppppííííííííííííííííííííííííííííííííí
1.jó reggelt.
ide adtak egy halom fekete dobozt,hogy vigyázzak rá mig szétlövik egymást és kettészakad az országuk
Te még nem vagy az ukrán háborúban ?
nekem a régi csajok is hiányoznak mekkorákat startoltunk itt régen mikor meg jelentek..........
Tanult embernek nincs párja
Állítólag ő lesz az erdőkerülő és munkakerülők minisztere
Azóta ünnepelnek folyamatosan meg pïzt osztanak lehet odavanmá Leventènk
Jó lenne egy bélféreg írtó módszer tényleg.....
Lehet hogy rá dőlt egy fa . Ő legalább helyre tette sok elme roggyantat.
Pipi hiányzóóóóóóóóóóóó!
Mióta a fityesz megnyerte(?) a választásokat,nagyon el vagy tűnve!
csak nem valami komoly munka hárult rád emiatt?
Na akkor csak leírom azt amit már egyszer akartam de végül csak kitöröltem. Az már tény hogy ez a régi super fórum is piszkosul felhígult egy két suttyó miatt de azért remélem még a régiek csak össze tartunk. A lényeg, sedu nem mondták még neked hogy olyan vagy mint a bélféreg ? Váratlanul jössz, nem hiányzol senkinek, és szinte lehetetten kiirtani. Csak mert miért kell más levesébe beleköpni ? Szerintem ,és gondolom elég sokunknak az a véleménye hogy nyiss inkább egy saját topicot. Na ott oszthatnád az észt.
komolyan mondom az én pofámról ég a bőr egynémely fórumtárs miatt!
legalja mikor a földim portékáját ócsárolom,alattomos,cigány,mindenhol piaci légy módon odapofátlankodó stilussal!
remélem magára ismer akit illet!
tőled komám még akkor se vennék motort,ha a piaci ár 10%-át kérnéd érte!
Sziasztok!
Kawaszekis azt mondták a zzr-es fórumon,hogy hozzád forduljak gyertgyapipa ügyben. Nem zavarlak? Kérdezhetek?
öööööö megkérdem kb harmadjára...........mit is csináljak ezzel? ha volna benne fantázia,már meg vették volna,és ha jól tudom figternek sem használható,akko?
Na akkor indulás :)
2001 év vége
Aztán a végén a nézelődőből lesz a vevő.
99-es a szekiével ellentétben nem rommá törött motorból lett feltámasztva, aminek még a lengővilláját is kiegyengette
Futómű fék és idomok 2011-esek, gumik, lánc, folyadékok újak.
A két fékmunkahenger volt annyiba, mint amennyiért szeki vette tőlem a komplett 9-esét
800,000Ft az irányár ami egészen 500,000-ig lecsökkenthető, ha nem kellenek rá az extrák.
sziasztok!

nem tudja valaki hol lehet kapni féktárcsa szegecseket?
Azért az se semmi, hogy látatlanban megy az alkudozás A HaHu-n ugyanezt csinálják...