Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A yamaha maradjon a zongoráknál
Akkor így írom hogy egyszerűbb legyen. citroen jumper, fiat ducattó stb. Mind más márka és mégis ugyan az
Hangvillával hígítani a kawát? Nemááár! :D Maxx ha össze lenne csukva az eleje. De nincs. Jól működik, csak tökéletesíteni akartam volna rajta, tuti, hogy nem fogom eladni még jópár évig úgy megszerettem. Akkor meg szeretném, ha hibamentes lenne.
Szerintem ez urban legend. Akkor ennyi erővel simán rátoltak volna egy Nissin nyerget a legújabb zx10-re is, ehhez képes még mindig tokicoval jön.
Na mindegy...szerintem rá kell fabrikálni az R1-esét oszt nincs szopás
Nekem is úgy súgták meg csak még a médiának nem jelentették be. Úgy hogy ne add tovább mert akkor meg kell hogy öljelek.
Akkor jó! Cimborámnak egy kicsivel kijjebb fog(ugyan ez a motor teljesen), ezért gondolkodtam el. De most így szezonban nem hiszem hogy rááldozom a majdnem 50et. A betéten én is észre veszem, most LUCAS van benne, picit porolódik. Ezzel vettem, akkor tettem bele újan. Szintereset nem épp ezért nem szeretnék venni.
Ezt honnan veszed, hogy a Nissin csinálja a Tokicot? Erre vonatkozó infót én nem láttam még sehol.
Hülyeség a nissin csinálja a tokicót . Most már csak nissint fogsz találni.
Keményebb úgy se lesz. Ezek a hat dugósok így fognak. Max a betéttel tudsz játszani. Én már próbáltam vagy 3-4 félét de végül a gyári színteres ment bele. Igaz eszi egy picit a tárcsát de fog is
Felül Nissin van, alul Tokico, szóval felülre valóban tud venni.
Igen, felülre tizen ennyi-mennyi, nem egy ökör ára.
De ők Nissint árulnak ezen meg Tokico van. A kettő nem ugyanaz.
Köszi! Amugy már írtam, hogy igazából nem nyúlik, hanem fasza kemény egyharmadnál egyes fokozatban, csak tavaly mikor megtakarítottam láttam, hogy a porvédő már kapott. Gondoltam megérdemli így 60ezer km fele, hogy felújítsam, így kezdtem el keresgélni, de kezdek rájönni, hogy nem olyan nagy a kínálat, meg azért van áruk. Bakker! Egy első fékrendszer felújítás kb felér lassan egy blokk generállal. Simán rúgná a százat, ha nagyon precíz akar lenni valaki. És még csodálkoznak sokan, hogy szarrágó csórik a tulajok, mikor szervízről van szó. Ezt kérem senki ne vegye itt magára, ez a "világ" ellen szólt!
Ő az. Bár én csak a felsőhöz vettem gyárit. Az alsókat komplett cseréltem bontottakra. Azóta minden jó.
Én még a régi oldalukon láttam. De írj nekik az oldalukon. Úgy is válaszolnak.
Kawazsolti, ha ő a pécsi kawás, akkor 22 körül mondta per oldal
Itt nem találtam semmi ehhez hasonlót. Vagy idiótán keresek?
ennyiért Kawazsolti is hoz neked és az tuti gyári
Nézd meg a motoparts nál Ott gyárit tudsz venni. Én ott vettem az első fékbetéteket.
http://www.ebay.com/itm/Kawasa...

ez jó nekem? Nem tudom megbízható-e
Nem lesz olcsó bár honnan rendeled sem. Drága a befőtes gumi!
Bele raktam mos a 180/55 hejett egy 190/55 öt .Egy picit meg kellet emelnem a hátsó sárvédőt De összejött
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/bridgestone_battlax_hypersport_s20
sose veszek új gumit .