Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! csak a festése lehet más
Igen! Azt nem írtam, hogy kinél mennyi a szezon. Nekem tavaly volt 8-9ezer, annyi idén is van benne biztosan. Tehát sztem 20ezret elmegy. Az jó egy fékbetétnél nem? De ez is relatív, mert hol jársz, mennyit fékezel, stb... A 9en olyan jó a motor fék, hogy szinte fék nélkül is lehet járni.
Nincs összehasonlítási alapom, mikor megvettem ezt tette bele a volt tulaj, mert volt neki egy új bontatlan. Jófej volt, mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni. Hidegen tényleg kurva jó, nagy melegben gáz-fék-gáz-féknél, tényleg icit picit csökken, de ugy tudom erre találták ki a szintereseket. Viszpnt a féktárcsát nem csócsálja semennyire. A csajom zxr400-ába tettem ferodo szinterest, na azzal bármikor menne a stoppie. Nem teszem, de az tuti megállítja a kis gépet.
Nem tudom! Adsz érte 4ezret, májusban akarom cserélni, ha megvettem az újat akkor szólok, átjössz, és le is veheted. :) Ha kapok fizut, kb 10e. Addig nem, mert még egy kunmadár is benne van a hónapban. :) Tényleg nincs bajuk, csak picit sárgult, ennyi.
Nézéssel nem lehet ezt megállapítani, nekem sem látszódott semmi rajta. Vagy megméred, vagy vissza kell dugni a távtartót és akkor kiderül, hogy már nem tömít.
markolatok érdekelnek... hol ...mikor... mennyi ért?
Én széles kormánnyal vettem így nincs gond vele. Gyáriban csak 2006-ost vezettem az nem csinálta. Picit erősebb, mint a Kawa, kicsit jobb a fék is rajta.
Mellesleg, a gumi, fékbetét, olajadalékok összetételéről mindig egy volt kollégám jut eszembe, mikor a műhelyben satupadnak dőlve töltötte a cigijét és kérdezem mi van benne?
A válasz mindig ez volt: "még teveszar is"
Neked a Lucas melegebb állapotban milyen?
Eddig ferrodo xrac volt, de gondoltam váltok, mivel hirtelen harap(szinte adagolhatatlan).
Ez a Lucas nagyon kellemesen adagolható és jéghidege is egyből fog, viszont a fék-gáz-fék-gáz kint a négyesen 200felett ott felmelegszik a betét annyira, hogy érezni kisebb a tapadása.Persze még ott is bőven jó, csak nagyon érzem ezen, hogy inkább utcára és épp eszű használatra tervezték.
Viszont hidegen eszméletlen jól fog!Megkockáztatnám a gyárinál is jobb a tapadása és adagolhatósága ha ritkán fékeznek vele.

A gyári az ferrodo xracnál jobban adagolhatóbb volt, de eddig egyedül a ferrodo xrac volt aminél nem éreztem azt, hogy melegen csökken a tapadása.Talán minimális karbon tartalma lenne az öszetételének?

Viszont ami érdekes a ferrodonál nagyon hamar kopik a tárcsa(probáltam ferrodo platinumot is ott is).
Na ma gumicsere volt felkerült a Pure!
Néztem a porvédő szimeringeket az esőkeréknél. Szerintem jó állapotban vannak. Nem láttam kopást.
2max3szezont?

Nektek hány km egy garnitura betét?
20-45ekm -t elmenne?
Igazad van!
Szerintem ezek az R1 -gyek szeretnek szitálni alapból, de ezt majd Sedu megmondja... ZX9R nél nem nagyon tudnak többet, talán egy kicsivel az az észrevételem.
Szerintem nem így kopik!
Új családtag.
Végre ismét egy Kawasaki.
Persze! Mi baja lehet?
Nekem is eszembe jutott hogy nem ártana vagy újra fújatni vagy lecserélni de még várok vele mert már így is sokat költöttem rá legalábbis többet mint egy újonnan szerzett vasra kéne... Neked minden oké a dekliddel?
Igen! kb 100en belül veled együtt 4en. Nekem fura. Látni csak Te látod, én csak a kép alapján kérdezetem.
Most látom hogy tesók vagyunk :) Hát én is kérdeztem akitől vettem hogy mi történt vele ő azt mondta,hogy az gyári és ennyire kopik...hát nem tudom...
Jut eszembe! Valakinek nem kell pici pénzért egy használt Harris ZX-markolat? Annyi a baja, hogy picit besárgult a használattól az átlátszó gumi. Se repedve, se semmi, csak használt. Pici pénzért. Én szeretnék újat venni.
Azt tudom, láttam is amikor hirdették. Kopik?
nincs újra fújva a gyári festék így kopik... de igen a többi része azt elég csúnyán kapott...na nem nálam hanem az előző gazdinál mert nekem holnap lesz 1 hetes
Jól teszed! A betéttel is kijössz max 22ből. 2-max 3 szezont megér sztem. Bár attól függ, hogy mennyit hajtassz bele egy évben. Megkérdezhetem, hogy miért van újrafújva a kuplong deklid? Gondolom az eleje meg a tank azért mert kapott szemből egy egyenest.