Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem vagyok pofátlan kérhetnék 1 rajzot én is?
Más márkájú motort is beengednek a parkolóba a kawa partyn?
campos@freemail.hu
szia.
Dobhatnál fel rajzot a gombáról.
Megköszönném.
hát..elfogadnám a rajzot....meg arról is egy közeli képet h hol is pontosan a helye....azt akko csináltatok egyet én is
köcce...ide kűűdjed lécci
bocy-g@freemail.hu
Kapják be a pénzt viszont szívesen beszedik negyedévente.

Ja a gombák, ma jó hasznát vettem amúgy asszem kb 2 ezres volt meg pár sör egyik esztergályos ismerős csinálta. kell a rajza?
De ha még 1x csinálnék rövidebb és lekerekítettebb lenne mert ma megakasztotta kicsit csúszáskor a mocit.

Ha valakinek felesleges az eredeti plexije akkor vevő vagyok rá.


Hajdu biharból ki megy a kawa lime partira?
Nekem is még 3 hétig lessz fönn a járógipsz. Gyakorlatilag meg mind1 mert a Kawából már csak tavasszal lessz megin épkézláb motor.
az a lényeg nekem még 3 és fél hétig az ujjamon az a rohadt gipsz! vége is lesz teljesen a nyárnak mire használi tudom majd
Alakúlgatok. Holnaptól már járógipszem lessz.
....és te jobban vagy?
hali
hát a közös gurulás elmarad megvan a következö fertözött csak várni kell a lovéra de ha megmarad akkor sem fogok sirva fakadni de nem ám !ha ráérek börgetni irok!
ÁÁÁ még mázli, hogy nem az én sorsomra jutottál. Basszus mostanába nagyon a kawásokra jár a rúd
Kezdte bocy-g, aztán én, ugyanazon a napon zxr 400-as fórumos srác is karambolozott, aztán fekussz, most pedig te. Mi van itt kérem?
nekem meg a biztosító nem fizet!
mehetek ügyvédhez...baszom a gitár nyakukat
télleg..még anno te írtad h csináltál magadnak gombát?az mennyibe jött így neked ki?
halee...uhh...sajnálom néger!de legalább nem lett bajod!
plekót kérdezd meg itt...múltkor itt akartam venni én is...elég jó árba van:sugomotor@t-online.hu egy bontó msn cíem...full jófejek...aszzem 15papírért volt nekik
kösz bocy.

De már más is kéne. Ma délutáni motorozásnál eléggé balfasz voltam és egy szép poros kanyarba eldobtam a vasat

Szerencsére semmi bajom nem lett viszont a mocin elrepedt a plexim, ha valakinek van gyári plexi eladó azt szívesen megvenném.

Az idomokat a bukógomba megvédte, most úgy ég a fejem rajtam röhög most mindenki aki látta.
megnézegettem neked olyan online helyeken amiket ismerek de eddig semmit nem leltem
ha találok vmit dobok egy linket
Azt se tudom, hogy milyen típusú kell bele, leírásban nem találtam.
ONline lehet rendelni valahonnan?
Ejj emberek nem tud valaki olcsón olajgombát '02 es kawámhoz az enyém elszarta magát
Erre a kawa estre jó lenne feljutni... addigra a gipsz csak lekerülne a kezemről de akkor is csak utasként mennék de a saját gépemen...
jah meg még egy...a bartók bélán egy étterem vagy kávézó előtt szokott állni egy 6os az meg vagy 2000es vagy 01es(BME-s kolesz mellett)...de még őt se tudtam levadászni.fórumosok lehetnek?
ki szokott itt mászkálni egy 05vagy06-os 6ossal a mester utca haller sarok környékén?mindig mikor lerakom a mocit,akkor szúrom ki a pirosnál ...nah ki az?
Ezt is túltárgyaltuk...