Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pityu,már kezdesz teljesen befordulni,mi ez a faszság,hogy gyökér Vagy,mert nem döntötted már könyékig a moccot ?Kit érdekel?Te élvezted,akkor az a lényeg szard már le ki mennyivel megy.
A motorozást akkor is lehet élvezni, ha a szabályoknak megfelelő sebességgel megy. Szerintem a motorozás szeretete nem a sebességtől függ.
már miért lennél gyökér? Motorozni akarsz vagy meghalni? Önmagadnak vagy másoknak megfelelni? Ha te élvezed a motorozást abban a formában ahogy te csinálod, akkor ki nem sz@rja le, hogy mit mondanak az úgynevezett gyorscsávók? Én többre becsülöm azt aki felfogja, hogy ez egy veszélyes üzem, és ésszel motorozik, mint azt aki veri a mellét, hogy ő a leggyorsabb a hegyen...

LX
Az oké, hogy óvatosan motorozol, de akkor mit élvezel benne? Nem csak egyenesen haladásból áll a motorozás! Húzni mindenki tudja!
Köszi ez jól esett,azt hittem már tényleg gyökér vagyok
Basszus 95-ös moci akkor valszeg van benne min. 60-70 000km. Bármilyen baja lehet. Az, hogy a tulaj mit hazudik a telefonba... A rángatás lehet egy laza lánctól is de de a a karbiszinkron ill. szelephézag mellet még ezerféle motorhibára is utalhat. Annyi bizonyos, hogy a fényezése nem gyári.
De egyébként 310-ért ha indul és egyenesen gurul akkor ajándék. Ennyiért normális Rs125-öt nem kapsz.
Szerintem ennyi pénzért mindenképpen menj el megnézni, a szelephézag meg karbiszinkron nem egy nagy összeg. Jó árban van ez a gép.
Kérlek segítsetek. Vélemény erről a masináról? 3-kor indulnék Budapestről és addig kéne valamit megtudnom . Tulaj szerint a karbikat be kell állítani és a szelephézagolást megcsinálni... Köszi
Én azt mondom inkább tötymörögj 40-50-el mintsem eldobd a mocit nem? Amugymeg nem szentirás az, hogy ha szerpentinezni megy az ember, akkor a majrécsikot mindenképpen kikell végezni.
A mátrázás veszélyes én ezt évek óta mondom.
A Kawa est meg ingyenes.
Vagy lehet én vagyok gyökér
Hát nem tudom nekem veszéjesnek tünt
köszee...akkor ott remélem minél több fórumozóval találkozok
Amúgy ha mész 3-4 kört, nagyjából kitapasztalható hol vannak kátyúk, és nem azt az ívet használod. Jó az!
Nekem ez a mátrázás egy kb 10000 forintomba került így is azt hittem több lessz
Amúgy kicsit tisztult a zöld vérem színe, mikor megláttam hogy már 1.5ért vannak a k6 750ek Azért még sokszor visszasírom azt a mocit..
Ma este kezd hozzá a szerelőm. Bízom benne, hogy valami tömítés lesz a fals levegő oka.
Nekem nagyon tetszett a kawa est. Sokan voltunk, de legalább lehetett gyakorolgatni az előzéseket, féktávgyilkolásokat is.
21?zsír...és mikortól meg ott mi lesz?mire lehet számítani?mármint h egésznapos vagy ilyesmire gondolok?
Mi van a mociddal?
Egyébként meg mi van csak én voltam az utolsón? Nem látom a beszámolókat. Perec, Muja, Liebling ?
Annyi bizonyos, hogy az 500km Bükk-Mátra útvonal árából kijött volna 2 Kawa-est.
Bocs, Meklau. És Yamaha R1-el tette mindezt.
Augusztus 21. Akkor már csak nem dolgozol!
Új körrekord a ringen: 1.51.283. Andreas Meklauen, aki ott volt a Kawa esten! Mivel ugye osztrák kupa volt.