Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hey zőődek!

mikor lesz az a lime party?azt már tuti nem hagyom ki,valahogy összehozom...eddig az összes kawaestet le kellett mondanom,vagy melóznom kellett vagy épp összetörték a mocimat.
Ez igaz, nálunk a mecseki utakon is van pár vaddisznó, igaz az nem kátyús meg jó az út de néha félelmetes, hogy nem gondolnak bele hogy a saját illetve más életével játszanak.

Egyet értek pályán kell gyakorolni és nem közúton
mondjuk egy BRO-s nyíltnap a H ringen 13.000 .- FT (+ benya, + kaja, + gumi stb...) de! biztonságos... (3*25 perc)
A p ringen a Phoenix nap 20.000.- (7*20perc + verseny)

LX
Így van...ismeretlen úton lehet az ember akármilyen profi,ha van egy kis esze nem mer úgy menni mint például olyan helyen ahol nap mint nap megfordul.
Milyen költségekkel jár a ring?
Pityu,

erre találták ki a ringeket.. ott esetleg életben is maradsz gyakorlás közben...

LX
Hát voltam tegnap a mátrában is meg a bükkben is,kb 500kilómétert motoroztam mire hazaértem fájt minden csontom ezek a bőrruhák nem olyan kényelmesek.Hát őszintén bevallom hogy a bükben van egy szar rész olyan kis pordomb van az út közepén na azon egy pöppet megcsúsztam azután fostam őszintén megmondom a lilafüred felőli részen meg út kivágás meg jukak az is fosatós.Na mindegy nagyon béna voltam a bükben meg a mátrában is 40 5o kilóméter per órával mertem motorozni,a mátrában azokon a szar utakon én úgy éreztem hogy kemény a gépem eleje mikor átmentem egy út hibán úgy éreztem ki a kar esni alólam a gép,na meg ugye ott volt bennem a félsz,kicsit szégyeltem is magam mert lehet én voltam a leglassab ott fönt.Csak azt nem értem itt a mifelénk lévő pár kanyar ami van azt miért merem gyorsan bevenni,azt mondták azért mert ismerem az utat,és igazuk lehet de akkor is gyakorolnom kéne a kanyarodást.
Sziasztok. Van valakinek infója erről a motorról? Ismeri valaki? KAWASAKI ZX6R
Felhívtam a tulajt és az mondta, hogy a karburátorokat össze kéne hangolni és kisebb szelephézagolási gondjai vannak. Menet közben néha dadog. Rosszat jelent ez nagyon? Köszi. üdv!
Ejj fogynak a Pécsi kawások

BZ pedig egyet gurulhattunk volna még
Jól jár vele a csóka

És váltasz injektoros kawára?
Igen roleeka most várom,hogy mit mond a srácnak a liesingre a bank.
okés akkor nincs baj a termosztátommal...én mindig azt hittem hogy folyamatosan nyitva van azért ilyen alacsony a hőfok.
2.kérdés=70
70 és 80 között szokott lenni nekem

csak gyári dobom van sajna
2 kérdésem lenne hozzátok:
1. valakinek 3 csavaros sportdob 98-03 szériához?
2. utazó tempónál a vízhőfok nektek mennyi? (00-03évj)
hello
nyugodtan belerakhatod a vasba. a paplaci-féle kawasaki dragba is azt raktunk, ha az elbírja akkor a tiéd is elbírja
Elég gáz volt a szervezés! Sokan voltak a 2-es csoportban, így nem engedtek fel mindenkit. Így csak 3 kört mentem. Nagyon sokan több csoportban is mentek. A matricákat egyáltalán nem nézték.
Szia GO eladtad a zöldséget?
Raktam új képeket + videót
Miért lenne?
jaj kicsikét félre olvastam a hsz-od
Én a neten kerestem különböző "segítségeket" utána pedig olyan embert kerestem akinek 2003as gép előtt öregebb volt így volt összeviszonyítási alapunk.
Köszi! Nemtom mi az ára...Általatok (is) ajánlott márkaszervíz fogja cserélni a 12-es szervíz keretein belül dél-Pesten... Mondtak egy számot szűrőstől-olajostól...az nekem megfelelt, nem kérdeztem mennyi belőle az anyag...
ha jó az ára...igen
Szasztok skacok lenne egy fontos kérdésem mi a különbség vagy inkább van-e külömbség a 03-04-es 636-osok között. Ja és vásárláskor mire kéne igazából odafigyelnem? FONTOS LENNE SZÁMOMRA AZ INFÓ. Köszi .