Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idén nem volt ilyen. A helyszínen adnak nyilatkozatot.
Add el, gyerekkel együtt
olvastam a Kawasaki Z1000 / Z750 hogy voltatok ez euro ringen ami örkényben van meg néztem az közelebb van mint mogyoród,meg olvastam hogy valaki azt írta hogy sokkal nyugisabb ott motorozni egy nyílt napon mint a lime partyn ahol rengetegen vannak.A 10EFt beugróért mennyit motorozhatatok?
nem vészes, az elbeszélésen elmondanak mindent, aztán tuti lesz felvezeteés mert baszott sokan lesznek majd...
Kell a netről letölteni reg.lapot, mint máskor?
Én 1 zx 6 R Ninjááá boldog tulajdonosa vagyok.
hali
ugynézki megmarad a vas a fiam nemengedi eladni!
És mennyire bonyolúlt egy ilyen pálya nap,már úgy értem hogy olvasgattam ezeket a zászló jeleket meg ilyesmi,mindent elmagyaráznak mikor oda ér az ember?Én a kezdő csoportot néztem ki
mi pénteken megyünk, kb fél1es indulással
Én is erőssen gopndolkodom,a z1000/z750 fórumban már ajánlotta kacsor jani hogy csatlakozhatnék hozzájuk,mert amúgy nem tudnék senkivel sem menni,egyedül meg nem is igen akarnék menni.
Mennyi lett az új PB-d?
levegős a rendszer
Sziasztok! Mért van az, hogy ha felmelegszik a motor, előbb folyik ki a vizem, mintsem, hogy bekapcsolna a ventilátor?... Ha a mutatóm a hőfok feléig elér, már folyik a víz a túlnyomástól, de a ventilátor csak azután kapcsol be....
Ez elég magas labda lett....
Utasmotoroztatás?
Perec. Vigyelek egy kört?
Így végre 1mp-en belül lennél?
Dehogyisnem! Megyek! Az összes többit kihagytam mert meló volt de ezt nem hagyom ki !
a púp a motorodon:))
Te meg ki vagyol?
Szia
Átirattam inkább. Vagyis nem én, de a lényeg, hogy átvan iratva a nevemre.
Szkrács,
tudom,h kisebb gondod is nagyobb ennél, és sajnálom,ami történt, csak szeretném kérdezni,h kivonattad-e a motort a forgalomból?
-Mujahedin "üzembentartója"
Szaiszto.....vannak alkatrészeim 2007-es Zx-6R hez....Hengerfej,Önindító,Vezérműlánc felöli dekni,olaj teknő,Kuplung dekni kinyomóval,kuplung kosár és annak az külső belső nyomólapja.......ha esetleg érdekel valakit keressen meg....ezen a számon 30/577-13-11
Elvileg pénteken 15:00-tól lehet regisztrálni a pályázásra. Elég katasztrófa az időbeosztás. Itt van. Tali a szokott helyen 14:30-kor?
Hát ha olyan a rendszer mint a ZX-10R-en akkor készülhetsz rendesen. A vezérműlánc a legolcsóbb az egész dologban. A feszítőpatron, meg a feszítő támasztó, darabonként is többe kerül. Plusz 5-6 munkaóra. Persze lehet a 636 egyszerűbb.
Üdv!
Holnap viszem a vasat egy komplett átvizsgálásra+Gyertya csere meg karbi szinkron, ez úgy érzem jár neki, és én is nyugodtabban alszok Csak jönne már meg a jogsim