Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arról nem beszélve, hogy az autóval elszállsz 100-nál be vagy kötve és kiszállsz két karcolással. Motorral elesel 30-al eltörik kezed-lábad oszt lesheted a plafont 6 hétig.
Az autót eldobod, kit érdekel Na de ha a mocit dobod el, sirógörcsöt kapsz
Ja az autót eldobni nem is lehet.
Hát igen ég és föld
Nem kell itt ezen rágódni.Mindenki úgy megy ahogy tud...Épségben megtettél 500km-t.Autó-motor ég és föld...
Csak azért kérdeztem hogy zöld 636-osod van e mert arrafelé találkoztam egy olyannal,amúgy ha estefelé volt és akkor tuti hogy én voltam sőt biztos is mert nem sok ilyen kék kawa futkos szerintem.Akkor már teljesen ki voltam kényelmileg
Ok én elismerem hogy azért a félsz is bennem volt,autóval más volt úgy mertem neki kenni.
Szemét alak.
Te még a hasznomra leszel.
Én 4szer mentem!
Állítólag 4 óra motorozás lesz.
Oké igazad van elismerem
Én is béna vagyok nyugi!
Oké megfogadom a tanácsokat köszi
Egyébként mi is erősen elgondolkoztunk, hogy legközelebb két csoportba regisztrálunk. A gyors csoport utolsó menete már nagyon sötétben ment le. Jó lenne ha legalább a Lime partin 3 órát vennének és 3X20 percet mehetne mindhárom csoport mer ez a 2X20 egy megszakítással nagyon kevés.
dehogy...ki a béna?aki biciklizik motorozás helyett.az h közúton nem mered túrni neki annyit jelent h neked még helyén van az eszed...erre a pálya való.aki közúton úgy megy az meg télleg olyan mintha orosz rulettezne...lesz olaj az kanyar közepén vagy nem?kiugrik elém egy állat vagy elémhajt egy traktor a földútról vagy nem.ahol ismered a környéket ott döntögess,de előbb menj az útvonalon lassan szétnézni mi a helyzet,aztán utána ésszel előbb én is mindig megyek egy biztonságit legalább a jardokat meg a foltokat felmérem azon a szakaszon.ha meg ezt nem kimegyek egy kamionparkolóba ott lehet gyakorolgatni,keress valami elzárt helyet ahol aszfaltos..
26 évesen legyen már kialakult én-képed. Nehogy már más mondja meg, hogy milyen vagy. És ha béna vagy? Akkor mi van? Nézd már meg a Kawa estes fotókat! A sportmotorosok 70%-a nem tudja ledönteni a gépet! A 180 emberből talán 30 volt aki tudott kanyarodni. Pedig ott zárt pályán voltunk.
De voltam neked nem egy zöld 636-os kawád van újabb?
Okés igazad van
Köszi a biztatást ez jól esik az önbizalmamnak,de rolii írásából azt veszem ki hogy béna vagyok
Pityu, te nem voltál tegnap JNSZK-megyében? mert én szentgyörgyi vagyok és láttam 1 ugyanolyan 6-ost mint a tiéd és meg voltam róla győződve h téged láttalak Üdv: Shepi
Hát azt élvezem hogy élek meg nem törtem össze a gépem.Én tudom hogy nem csak egyenesen haladásból áll a motorozás,de mondom itt mifelénk ami pár kanyar van azt merészebben tudom venni,de itt egyszerűen leblokkoltam,kész meg ismeretlen is.
Én meg nem döntök közúton. Még ha a fejedben van a szerpentin térképe akkor sem tudhatod, hogy 30 másodperccel előtted folyatott-e olajat egy autós vagy sem. Lutri az egész.
Általában ezek a mellveregetős king-kongok dobják el a vasakat fent hetnte, így egyetértek. Nagyon sokan belemennek durva előzésekbe, csak hogy a következő kanyar az övé legyen. Én úgy vagyok vele, hogy nem ér annyit...
Köszi, ilyen biztató szavakat akartam hallani:) A másik moci amit néztem: ZX400 ez most 350-ért van fent képesmotoron... Ennek elvileg csak a kuplunggal van valami kis baja (alapjáraton zörög és ha behúzod a kuplungot, elhallgat).
Főúton 90-nel? Tényleg nagy élvezet!