Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóreggelt mindenkinek!

Haveromnak is kivan kötve a fz1s-én vagyis az új yoshimura kipuff miatt a motoron sincs! Semmi baja a gépnek! Kisebb teljesítményvesztés lépett neki fel alsó tartományba és ennyi!
Az exup folytja a motort alacsony fordulatszámon, hogy ott is nagyobb ereje legyen.
A hiánya kárt nem okoz, csak alacson foldulaton kevesebb az ereje.
Még 1 szavazat az elsőre!
ddt, perec jönnek ha minden igaz.
Megköszönném .
Hali.Még semmi,nem volt időm megnézetni.Én meg nem értek hozzá,hogy most neki álljak ,kérdeztem még annó de nem tolongtak a válasszal.De ha már rákérdeztél,kicsit felvilágosíthatnál .
Hali.Őszintén nem kérdeztem a formát,lehet ,hogy az,de nem tudom.Lehet még nem volt ideje,vagy hívd fel az a leg1xerűbb.'edül biztos nem mennék .
Ott lecek.
Nekem gyorsan meg szokta csinálni a kötelező szervizet.
Imre úgy be van táblázva h kb jövő ilyenkorra válalja
Egy cipőben járunk campos barátom !Marad a Lime Party!Bízom benne legalább az össze fog jönni!
Közbejön, közbejön.
Mert ezeknek a Magyar kisvállalkozóknak semmi sem elég. Hajcsárok.
Fizetni meg óne.


De azért nektek jó gurulást holnapra!
campos az nem vmi jó! Neked vmi mindig közbejön! álltalában mindig a főnök, vmit csinálni kéne vele! Lehet vmi fára felkéne lógatni
Akkor minden tőkéletessen sikerült
Lényeg, hogy jónak érezted magad és a motoron is dolgoztál! Legközelebb meg jönnek a 2.00-s idők
Holnap tuti nem fogjönni
üdv!
Úgy volt tervezve,hogy holnap megyek a Ringre én is.
De a főnököm nyaral, és nekem kell a cégnél tartani a frontot.
sajnálom.
Marad a Lime party.
Na akkor a mai pályanapról pár szóban. Még vasárnap elhatároztam, hogy ha törik ha szakad én ma gyorsulni fogok! Konkrétan a lassabb kanyarokban akartam nagyobbat dönteni. Az első menetben adtam is neki rendesen és biza jelentősen nagyobb számokat láttam a műszerfalon mint a 2:10-es körömnél. Ott óra szerint 102-103-al vettem a célrarát most meg néha belekarcoltam a 110-be és a térdem is leért. Uszodában, 8-9-es kanyarban és a -2-ben is sikerült gyorsulnom. Nagy vidáman lejöttem na mondom ez 2:05 volt! (Igazándiból olyan 07-nek éreztem). Köridőmérő: No Laps! Vazze nem mérte!
No mindegy lesz még két menet. Második menetben kicsit arrébb raktam a szenzort így már talált is jeladót. Sajna pont ebben a menetben nem jöttek úgy össze a dolgok. Voltak jobb köreim de annyira rámentem a nagyobb döntésre, hogy minden mást hanyagoltam. 2:09.9, 2:09.4, 2:08.2. Közepes mértékben örültem mert úgy éreztem az előző menetben gyorsabb voltam. 3-ik menetben pár csepp eső is lehullott de nem tántorított el.
Kimentem mint állat. Köridőmérő megint nem műxik. Na mondom majd a Kawa saját mérőjével! Aha. A 2-ik körben fuell elkezdett villogni innentől az sem működött! Rohadjak meg ebben a menetben is gyorsabb voltam! Sikerült a leglassabb menetemet mérnie. No mindegy. A lényeg, hogy gyorsultam is meg nem is estem el.
szívesen
Szél Imre

Tel:0659321233
de a gépen nem érzek semmi változást.ugyanugy gyorsul ugyanolyan a hangja is.
break11 ugy néz ki hogya szabályzó motor nem megy
srácok egy kérdés.nem vagyok szakértöje a témának.pontosan mi az az exup?tudom két hétig használni a gépet ugy hogy az ülés alatti kis motor nem müködik?vagy lessz valami nagyobb baja?köszi!
másfél hét múlva? . Nem biztos hogy csak a csavar gond, lehet hogy állítani kell a feszességen, de nem 1 nagy dolog beállítani.


Egy elerhetoseg tudsz nekem dobni?