Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és kérdezem a csávót...ok hogy hülye vagy és h vetted a diplomádat...de az ügyfeletek elismerte h 100%ig ő a hibás és ezt le is írta...ilyet szól:az nem jelent semmit.meg egyébként is biztos pályán dobtam el...mert "elvulkanizálódott a gumi" .kérdezem h ha pályán elesek akkor vagy kavicságyba csúszok vagy fűre...mind a kettő alap h az idomokat leszedi és a kavics meg még jobb mer az a vázon is látszódna.kérdezem h látott-e rajta ilyenfajta sérülést.válasz : nem.akkor miről beszélünk. de akkor is...tuti h pályán dobta el.akkor mondom ha ennyire tuti mutasson már egy fényképet ahol pályázok és a rendszámom is látszik(nehéz lenne mert még életembe nem pályáztam).hát olyat nem tudok.akkor mondom megint lezárhatjuk ezt a vonalat is....kibaszott seggfej.
Telefonba mindenki nagyon bátor és flegma tud lenni. Ha pofontávolságban van egyből visszavesz az arcából. by Luckyzoli.
Mekkora gecik te jó ég!
Hát gondolom .Kérdezd meg az itteniek közül valaki nem- megy a közeljövőben arrafelé.Ne mérgelődjéééé .Na én léptem melózni ...Szeva
bakker...én is menni akarok ringre 6ig melóznom kell

jah...a biztosító pedig ilyet szólt a motoromra:a káresemény nem egyeztethető össze a sérülésekkel erre felhívom őket,h kapcsolják már azt a vezető kárszakértőt aki írta a levelet(úgy,hogy a szemtanú nyilatkozata még be sem érkezett hozzájuk,szal anélkül döntöttek),és egy olyan flegma ürge dumált hülyeségeket,hogy életébe csak fényképről látott motort.olyan indokokat hozott fel hogy egy 3éves kislány akinek a bátyja motorozik az kiröhögi h nem normális!most meg kértem független kárszakértői véleményt,meg leugattam őt utána személyesen,aztán elmondtam neki hogy ha így sem rendezik a kárt akor az igazgatójával is beszélek,jön az ügyvéd meg a DAS...kötsögök
Hát ez az hogy odáig,lehet felmérgelem magam és nem megyek
Az okmányirodában 1800 Ft egyszeri illeték megfizetése után beírják a forgalmiba a kért időpontot és kész. Ha lejár a "pihenő", már nem kell újra az okmányirodába menni, a számítógép automatikusan forgalomba helyezi. A biztosítónál is módunkban áll a díjfizetést szünetelteni a kivonás idejére. Ezt a biztosítók technikailag nem tudják egyformán megoldani és egy kicsit húzódoznak is, de a 190/2004 (VI. 08.) Korm. rendelet 1 sz. mellékletének 6. pontja feljogosít minket a díjfizetés szüneteltetésére. Így a bőrnacink farzsebében marad a teljesítményadó és a kötelező biztosítás időirányos része.
1800 Ft, bármelyik okmányirodában eltudod intézni, 6 hónapra, automatikus vissza helyezéssel.


Ha jól tudom 3 hónap ingyenes.
A motor ideiglenes kivonása forgalomból hogy működik és mennyi pénz? Azt hiszem az lessz a legjobb ha tavaszig kivonatom a kawát forgalomból
De odáig még mindig egyedül,nem frankó .
Még azt hinné mást akarsz .Na de úgy néz ki van egy jelentkező .
Akkor jól van,köszöntem a válaszokat .Nekem egy Leo Vince van fent,vagyis nem gyári,értelemszerűen .
Én 5-re megyek kb. See you there!
Gyöngyösi vagyok, 6km-re Mátrától
Szombat délután vagy vasárnap felnézek sztem, de otthonról megyek majd.
Legyen már fél öt. Nem akarok megint kint ácsingózni a ring előtt.
bordázott tengely, és léptető villa? ezek rendben vannak?
Lehet a hiba ami okozta korábban is, még mindíg fenntáll, a cserével a hiba által tönkretett valamely alkatrészt is cseréltétek.
116km és újra megette az alkatrészt. Hiba okoz észrevehető hibát...
Boccs ha sokat okoskodok.
hát basszus... akkor 5letem sincs... beleköltözött vmi...
de van egy eladó váltóm

LX
léptető villák körmös kapcsolók meg néhány fogaskerék cserélve lett.116 km -t futott hibátlanul,aztán ugyanazzal a hibajelenséggel jött a baj.viszont most kopás nem látszodik
a faxom se tudja... lehet hogy a villa már meg van kopva kicsit... Laci barátomé is ilyesmit kezdett el csinálni asszem'... aztán széteset...

LX
Mármint 3 motorféknél felvált?
Hát azt gondolom hogy jól kenheti odafent,én tuti lemaradnék mert még csak kocsival nyomtam fent,meg ugye féltem a mocimat is.
Ne menj vele motorozni. Ez az "állat" a hegyen nőtt fel