Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mocidon gondolkodtam most el,itt felénk rohangált régebben egy ugyan ilyen kawasaki zx6rr azon is leo vince kipufogó volt,hogy ez nem e az a gép mert mostanában nem látom lehet oda adták be szolnokra,az előző tulajról nem érdeklődtél?Na meg ez a mátra dolog is zavar írtam a haveromnak aki mondta hogy valamelyik hétvégén mehetnénk,írtam hogy most jó idő lessz semmi választ nem kaptam,még a végén mehetek egyedül.
Sok balesetmentes km-t az új mocihoz.
Tovabbi jobbulast en meg holnap megyek a traumatologoiara mert ugy nrz ki eltortem a jobb mutatoujjamat Fasza mar csak ez hianyzott
Na szevasztok, végre hazajöttem a nyüves kórházból. Azt hittem megbolondulok a 2 hét alatt. Mocim már olyan állapotban van, hogy csak újrakell öltöztetni, de asszem streetfighter jellegű lessz a gép, mivel csak ennyire futja egyenlőre. Én pedig szeretnék minélhamarabb motorozni. Sajna ezek az idomok amugy full kuka, elég sok és nagy darabok hiányoznak belőle. Pedig haveromék másnap kimentek keresgélni, de semmit nem találtak.
fekussz olvastam mitörtént, együtt tudok érezni veled.
Én sztem a középső csopit vállalom majd be
Mehetünk bizony.
A perec meg menjen csak a kezdőben.
Nehogy ciki legyen lemaradni!
Én meg megerősítettem. De legalább mehetünk együtt a gyors csoportban. Ma úgy is fossá koptatom a hátsó gumimat szóval holnapra csak a pilinckázás marad. Bár lehet beújítok egy újat.
Úgy döntöttem, erre az egy órára nem teszem fel az idomot.
A kút ugyan úgy nekem is jó.
Mikor is?
Ezt mondtam!
Kérdésemre meg is találtam a választ. 170-180an szoktak lenni . .
Az valóban nem sok... Bár ajándék lónak...Mennyien szoktak lenni ezeken a Kawa esteken? 70-80? Úgy hallottam hogy ha nem elsznek sokan akkor 2 csoport lesz
Nekem mindegy.
Szerintem meg arról van szó, hogy annyira sok a lassú, hogy ha 2:15-öt írnának akkor a gyors csoportban 10 lennénk abból 6 versenyző. Mindenesetre szar lesz így is. Jut mindenkinek 2 menet. Legalább is nem tudok róla, hogy 3 órásra bővítették volna.
Meglátjuk!
Még nem döntöttem, mi legyen ezzel a pályaidom dologgal.
A 98-at már nagyon megszoktam, ezen mentem össz 500km-t.
A 98-al voltam pályán kb. 8-szor és mentem vele összesen vagy 30000-et. Meglátjuk....

A kawasaki.hu-n azt írják, hogy aki 2:30 alatt megy a menjen a 3. csoportban.
Te mennyire tartod ezt reálisnak? Mert én semennyire. 2:15 alattra mondanám, hogy gyors csoport. Szerintem csak arról van szó, hogy túl sokan vagyunk és fel akarják tölteni a 3. csoportot is.
Jóreggelt!
Holnap találkozunk megint a shell-en? (perec, ddt, Muja)
Meg persze a többieknek is szól!
Nem kell leamortizálni...
Egy sokkal jobb motorral miért mennél rosszabb időt? Nem ezresre ülsz át nincs miért óvatoskodnod. Sokkal jobb futómű, sokkal jobb fékek stb.
igazad lehet.lehet hogyaza bowden kiakadt?mert a fém kallatyu ami az ülés alatt van eddig elfordult ha gyujtást adtam most meg nem.esetleg kirázódhatott egy csavar?mekkora kárt okozhatok ha két napig igyhasználom.legkorábban szombaton tudom elvinni szervizbe.
Ahha,értem.Hát nem Vagy szerencsés,akkor ilyen téren..Viszont abban igazad van,nekem is van olyan motoros ismerős,akivel nem vagyunk egy hullámhosszon enyhén mondva .Helló helló aztán ennyi.. .
köszz viccet félretéve...?
87 centit,szokott az őrült.A gyapotot meg niggerek szedik a főggyín
és csak levesz...levág....visszaszegecselvés mehet vissza?és ami benne van?vagy hallottam valami gyapotról amit lehet hozzá kapni,vagy csak menjen vissza a régi?jah,és mennyit lehet elvágni?
Bontóba van az mindig.