Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok! 11370-ben kérdeztem: Cepsa 10-50 mehet a vasba? No pálya, no stunt
Fél lábbal sem csodás
Sajnálom nagyon
nincs időm börgetni idén meg tavaly mentem 500km összesen.
hát ezért ,a szivem fog megszakadni ha valaki elvisz az biztos
Hát az olyan.
Kanyargok egyet az nem unalmas meg hátha odafent össze ismerkednék egy két arcal,meg a múltkor is láttam egy pár egyedül túrázó arcot.Amúgy eddig is egyedül motoroztam mindíg.
Hát látod,szerte szét unnám magam,egyedül ekkora távon.Többen menni akkor guttttt .
de mindíg rossz az időzítés
Hát ja utassal nem jó...Azért nem most vagy soha .Rossz az időzítés,lehetséges...
És miért került eladósorba?
hali fiuk eladó lett a vas. ha valakit érd nagyszervíz elvégezve friss olaj gyertya vadi új aksi 85% gumik csak a gázt kell húzni,ja és ná sportdobbal és természetesen a gyári dobot adom a géphez.
Utast vihetnék de úgy meg nem az igazi a kanyargás.
Nincs más választásom senki nem ér rá
Igen egy napos most vagy soha
Hát én egyedül biztos nem indulnék el .Csak 1 napos túra lesz?
Mujahedin..., nem jártál ma Dobogókőn?
képeket raktok fel valahova a kawaesről?

Fél kézzel kurva szar élni....
Úgy néz ki holnap megyek fel de sajna egyedül.
Fasza volt a kawa est! Bár utolsó körben kapott az egyik hengerem egy fals levegőt, valszleg az egyik tömítőgyűrű ereszt valahol. Már a szerelőnél van a moci, remélem ócsóba megúszom!
Te DDt 500 indulásod előtt épp nézegettük Jimy-vel, hogy mi az a gyári horpadás elől a tankon felülről? Ti abba gyűjtitek az esővizet, vagy mi? Má mer, hogy dizájnak nem jó!
Ééééén tanácsot!
Csak csodálom a MESTERT.
Téged furkószámba se veszlek.
Mr.Ninja ajánlom az ebay-t.nekem az elsö szett 9 ezer körül volt.azt nem tudom mennyi otthon.de itt baráti.
Ja ddt500 itt vagy nesze. Jimy L éppen adja az instrukciókat neked "a kanyarokban vigyázzál, egyenesben nyomhatod neki"
Kutya LFP