Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hámondom
Jó duma Szervíz.
szánjá rá két órát mert kb addig tart.nem lesz semmi baja
hyhy!

segítsetek.egy pár spanom bedobta az ötletet,hogy vágjak le a dobomból merhogy az jó lesz nekem van ennek valamilyen káros hatása vagy csak szánjak rá egy 7végét és essek neki?

köszee
király hogy minden Kawaest időpontjában szervízben van a motorom
Veszül vagy túl laza az exupbowden. Az exupot vezérlő szervómotor az első ülés alatt található, esetleg ott ránézhetsz, hogy mi a pálya.
Szasztok

Muja grat a géphez sok baleset mentes km-et .

laji78 vidd szervizbe aztán elalszik . De most komolyan, mert lehet hogy valami gebasz van. Csak azért merem ez írni, mert haverom is így járt és a exap vagy exup szelep vagy,hogy kell írni az baszódott el asszem.
hi srácok!lenne egy kérdésem.van egy 2005 ös zx 636 osom.ma kigyulladt az FI injektor lámpa és nem alszik el.van valakinek ötlete mi lehet?köszi!
Ki jön Pest felől pénteken? (Dunaharasztin lakom) Gondoltam ne egyedül menjek...
2:30-nak már én is örülnék pénteken...
Vigyé eső gumit.
A legelső köreim a ringen 2:45 körüliek voltak.
Ha most 2:30 sikerül elsőre, boldog ember leszek.
Nekem legutóbb a 2:20 tutira megvolt a 98-al.
Ezzel elsőre nem tudom mit fogok alkotni.
Hali!
Mikó még a ringen dógoztam mint sportbíró, a nissan patrolommal mentem 3,30-as időt. De csak brahiból.
Néha azért nézzél hátra, hogy látsz e még!
Ha nem, lassítsá!
Tényleg nem lesz normális köridőm. Az utóbbi 1-1,5 hónapba alig motoroztam, szerintem nem mentem 400 km-nél többet. Tegnap gurultam kicsit. Sajnos el vagyok szokva tőle.
A 3 perces köridőmel nem lesz nehéz dolgod
Majd versenyzünk jó?
Ki ér később körbe!
Jó idő lesz! Megrendeltem! Én megyek , márha teljesítik a megrendelésem
Szevasztok Buzz....illetve barátaim!

Pereckirályommal mi van?
Pénteken lesz jó idő?
Ki jön ringre?
Mer én megyek...
Megkaptam, a ttx valóban nem az én kategóriám. Talán 2-3 pályaév múlva lennék ott, hogy számítana
A 07-08-on még gondolkozom, de most nincs annyim sajna.
küldtem emilt...

LX
persze 07-08 v60 dodó
07-08 érdekelne inkább, bár a ttx is, csak a pénztárcám manapság nem enged nagyon mélyre nyúlni... de ebayen találtam 60$-ért Küldenél mind2-re árat? matus.adam@freemail.hu. köszi.
Kozben megvan a pontos adat :D Ha kigyullad az uzemanyag figyelmezteto lampa ha mar csak 4.5 liter van benne. Gondoltam megosztom veletek