Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Mocival felmehetsz NÉZELŐDNI, de a pályára csak kawával mehetsz. Ragassz rá kawa matricát a többit nem nézik.
Na ha elhalasztottam volna a túrámat akkor mehettünk volna két motorral.Nekem most ez a pénteki lime party piszkálja a csőröm,oda nem méssz?
Nem-é tudja valaki,hogy a Kawa Lime partyra aki nem kawával jön be mehet nézelődni? (persze az ócska vasát kint hagyja...)
elég a faszom! ha van szex úgyis leízzadok! ha meg nincs akkor mid1
feszítő rugós racsnija beakadt és nem ugrik kijebb.a lánc csörög nem a feszítő.ha már régóta igy van akkor megnyúlt a lánc.de igazán egyben ajánlatos cserélni.tudod mint amikor fürdesz.mindened mosod nem csak a faszod
azé még felteszem amit adtál! ne legyen üres fehér! (álca)
te láncot is nem?
azért kéne mert már úgy csörög mint a kurvaég! a feszítő biztos a szelep meg szerintem időszerű!
nem.ugy hogy szósz köcs
úgy hogy a big-bang matricát felteszem
10-20.inkább 20
de mer mé:én 50 ezerné cseréltem azt ....
szerinted kawánál mennyi egy szelephézag áll.+vez.lánc feszítőcsere?
kb! 10 20 30 50 100
valami olyan de nehezebb
muurcsingiszkáhádzsira gondolsz?
multkor ugyanigy kerestek rajtam téged,éppen ők és az a ízéhogyishívják furcsanevű gyerek tudod aki átszerelte a motorod vázát
liebing? holvan?kawa est óta nem volt itt?
Szevasztok!
Szia Pityu!
Igazad volt tényleg elég kavicsos az Eger Lillafüredi szakasz,de az új út elég fasza lett!Egyébként én is egyedül voltam pontosítok ketten a barátnőmmel de egy motorral!
jah emelő szem távolság állitás is megvan oldva ezen univerzális
Ez pont jókor jött. ez az enyémhez is jó lehet?
egy 5let, ócsó, gyors, eccerű,
sziasztok. Faterommal készítenénk motoremelőt! Csinált már házilag valaki ilyet? Esetleg 1-2 jó tanáccsal illetve rajzzal tudna segíteni? A netet folyamatosan bújom hasznos infók után
Ja és 2:30-at úgy lehet futni egy sportmocival, hogy nem döntesz 10 foknál nagyobbat.
Amikor a nedves pályán futottuk az időmérőt akkor jöttem erre rá. A féktávok teljesen szárazok voltak a kanyarok meg nedvesek-vizesek. Semmit nem döntöttem csak kiültem amennyire tudtam. Egyenesben nagy gáz, közepes féktáv aztán nagy kiülés semmi döntéssel. 2:39 és messze nem mentem a határon.
Komolyan mondom nem kell dönteni a 2:30-hoz.
Ne magyarázd! Mutasd!
Jó reggelt!
Hííínye bazz!
,
Ha eléred a 2:00-át elmagyarázom, hogyan faraghatsz még 5mp-et.
reggelt. 9től csúcsmotorok nyitó epizód az NG-n