Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LX: Neked hogy van beállítva a motor súlypontja? Úgy értem, hogy a villa bentebb van engedve? A hátsó rugó alá tettél valamennyi alátétet? Milyen gumit használsz elől? /70? Köszi előre is!
Hali!
Milyen a gátlód van pontosan? És ha elpasszolnád kb. mennyiért?
Pénteken akkor mindenki@ring ?
Sok boldogságot nekik
Sok balesetmenteset Muja!
ja, és mellesleg az én gátlóm sz'tem nem jó a tiédre...

LX
találkoztunk már 1x - 2x... legutóbb Brian mellett... Ha gariban megcsinálják akkor megértem.. bár ez mondjuk csúszókuplungos.. ennyivel lenne jobb... hibátlan, csak ki kell szedni a másik blokkból..
Ha érdekel maj'szósz'....

LX
váltó ja.veled találkoztam a ringen?váltót valszeg gariban csinálják a srácok mert komolyra vettem a figurát sanszos hogy multkor kicsit átkúrtak és ezért most morcos vagyok.lehet nekik sem lesz engedélyük mint anno a K-Bikersnek,de ők tudják.de egyenlőre nem kiabálok békát,hamarosan kiderül a turpisság
ukrán nincs? Thx, teljes a paletta!
Update:
neked előbb váltó kellene nem? De hiába írok neked, nem reagálsz rá...

LX
a rendszer a leömlőtől a végdobig...

LX
az más
tudjak nintendózni a ringen mert annyira megy már a pályázás..
fasznak pc egy fasza motorba?
A pc-s progit honnan?itt csak a mobilos vagy pda-s cuccoka vannak fent..
A rendszer neked tartalmazza a farokidomból lejövő csövet is, vagy csak leömlők és összekötő? Mennyiért passzolnád el?
a kormánygátlót mindenképp.legfőképp 10 forintért.vevő vagyok rá
A PC-re is kell egy program ami ott megjeleníti.
Rögtön ellenőrizheted a köridőt meg a tempót is.
akkor 6.-án kipróbálom, vagy egy mio p550-em, néztem a chrono oldalát, elvileg windows mobile-hoz is van verziója, ma felteszem otthon. Sima logfájt csinál amúgy az adatokból vagy hogy nyerhetők ki az adatok? vagy esetleg képernyőre listáz? vagy majd meglátom?
Elvileg igen. Ha tudja futtatni az IGO-t vagy más hasonló progit akkor ezt is fogja.
ddt, az a telemetriás progi jó egy gps-es pda-ra is?