Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula! Majd 7-én megvizsgálom.
Nagyon jó képek!...és a mocid is nagyon tetszik!
Az egyik legjobb motoros barátom lagziján készült fotók. külön az ő kívánsága volt hogy az én motorommal készülhessen néhány kép. Ez megtisztelő....
Több motoros-esküvős fotóitt
Na igaz e milyen nagy a külömbség piszok jó az a plussz 36ccm én már néha el is lustítok a gépen ami a váltót illeti,előzésnél,de még volt olyan is hogy kétszemélyel is 6-osból gyorsítottam és meg sem kottyan neki.
Hát az az igazság sajna kevés motoros barátom van,két sráccal beszéltem az egyiknek most nincs pénze a másik meg azt mondta hogy majd valamelyik hétvégén,de hogy mikor azt nem írta.Egyedűl meg nem nagyon szeretnék menni,eleget motoroztam már egyedül.
Break, mindenki annyiért próbálja meg eladni a dolgait amennyiért tudja.. a lehető legjobban próbál kijönni belőle.. Te meg úgyis azt veszed meg ami jobb, vagy olcsóbb...
Pont azon gondolkzom én is, hogy eladjam-e külön pl a rendszert, meg a "kormánygátlót"...

LX
Olvasom itt többek is dicsérik ezeket a kormány gátlókat! Lehet nekem is érdemes lenne beszereznem egyet?!
Muja: felháborít, hogy a tulaj levette a gátlót a mocidról! Én még kérdeztem tőle miután nem az övét vettem meg, hogy eladó-e a gátló külön és azt mondta nem, de ha eladó is lesz akkor 60 körül.. Nemtom hol él a srác, mikor 40ért vannak öhlnisek konzollal.
már csak el kell adni... meg ugye kibírni hogy ne menjek vele...

LX
persze.. csak mondjuk ebben az esetben ezek nem extrák mert ugye ez egy pálya/verseny motor... de mind1, mert így sem fizetik meg... pedig ha pl hasonlót akarsz építeni, akkor kb 1,5M mire kész... nah, de nem érdemes ezen morfondírozni..ennyi az ára..

LX
Az extrákat senki nem fizeti meg, ezért kell kiszerelni őket..
kérdés hogy mit jelent az áron alúl? Az az ára amit reálisn adnak érte... és ugye ez egy pályamotor.. számlás vázzal, adásvételis blokkal... tiszta, de forgalomba (legálisan) nem helyezhető.. Az, hogy az alkatrészek külön mit érnek (csak az elektronika 1000€) sajnos semmit nem jelent.. sajnos kb ennyi az ára sz'tem... Pedig ez aztán tényleg olyan, hogy fel kell űlni, és húzni a gázt...

LX
Annyival jobb, hogy áron alul adod ezt?
van most egy másik lehetőségem... csak hát mire abból is motor lesz, az megint egy rakás pénz...

LX
És miért adod el?
legalább 2x ennyiben van, de sajnos annyit senki sem ad érte... és hibátlan..

LX
De jó árban adod! Kár hogy nincs zsetonom!
O.K!
Dél és 1 között hívj! 70/773-8588
Lehet hívni foglak!
Köszönöm előre is!
Csörgessí meg! Visszahívlak! 06209593386
Hali,

ha esetleg vki ilyet keresne, vagy tudtok vkit...
ZX6R Pályamotor

LX
Hali!
Muja én szívesen kiviszlek pénteken a ringre, a mocim darabokba, legalább lenne ürügy, hogy kinézzek. Egy iveco zárt furgonom van, pesten a váci úton lakom az árpádhíd közelében. De úgyis én megyek érted , ha kell. Adatlapomon van telszám
Nekem Micron dob van rajta. Meg egy LSL kormánygátló is. Amint tudsz vegyél rá kormánytelót! Úgy lesz az igazi. Sokkal biztonságosabb így motorozni vele.