Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló Zöldek.
mi újság van errefelé?
• Sármellék Gyorsulás!
2009.08.16-án vasárnap 09:00 órától kerül megrendezésre Magyarország egyik legjobb minőségű pályáján Sármelléken a Fly Balaton reptéren a VII. Fly Balaton Gyorsulási Verseny és Xtrem Day!

Kapunyitás: 09:00
Gyorsulásra nevezés: 10:00-15:00
Döntők: 18:00

Néhány program...

-1000LE-s Chevy Nova Dragster
-Drift
-Drift taxi
-Streetfighter show
-Pocket race
-Lábad derby futóverseny 402 méteren

Belépő: 1400HUF
Nevezési díj: 1000HUF
Drift taxi: 3000HUF
Okés ránézek thx
Hali!
Keresd Basi2 a zx9 fórumon.
Sziasztok! Érdekelne hogy valaki tud segíteni ninja636 (2003) modelhez ilyen undertailt szerezni?
Talán a ZZR-ével azonos.
Sziasztok. 95-ös 600-as ZXR hűtővíztartálya milyen más típusokkal azonos? És van-e esetleg valakinek? Köszi!
Jó reggelt ninják
Amikor én vettem az enyémet akkor nem érdekelt, hogy mi volt rajta cserélve és mikor. Kapott új olajat gyertyár szűrőmosást szelephézagállítást karbiszinkront meg lánctisztítást. Kicsit költséges de igy legalább nem zsákbamacska
Hamarosan készítek egy ilyen körbejárós videot egy kis hanggal
Kiv vagyok hogy szerintetek megfelelően jár-e a gép (mondjuk szerintem jó , de biztos van itt aki hallja a külömbséget) vagy rá fér-e egy szinkron vagy hasonló. Elvileg szelephézag 30e-nél volt állítva elöző tulaj szerint, most 31e van benne.
Köszi
11720-as hozzászólás. "Halod 190e ért adhatok neked Apple iPhon 3g S-t van rá keret? nemhinném"
Ezzel mit akartál mondani?
Ezt most hogy érted? Most csak ilyen van de jön a váltás:D...
Nekem nem jönek be ezek a telok csak árulom nem vagyok otthon ebben a t-mában!
Ki ne hagyd
Nincs is ZX-10R-ed.
Pityu.Nem bunkóságból,de sztem senki nem azért megy ki,hogy széttörje a másikat ...Elhiszem,hogy félted,de a baj bármikor megtörténhet...Kicsit felszabadultabban állj a dolgokhoz .
állítsák ki az enyémet....

LX
Gratulálok Nézicsnek az új vashoz .Gyönyörű darab .Sok-sok balesetmentes km-ert. .
hyhy...kis segítség kéne...lakik innen valaki Tatán vagy a környéken?
Kinek fogom így mutatni az íveket? . . . .
Most hívtak a Kawasakitól, hogy ki szeretnék állítani a motoromat a Lime partyn. Mondtam oké de nem baj, hogy full pályaidom van rajta? Lekonyult a szája. Azt mondta ha más nincs jó lesz az a szar is.
Amőgy nagyon jó ár az a 190 a 3gs-ért ... t-mobilnál 18900 Ft-ért elhozhatsz egy 3gs-t (igaz előfizetésre.)
18 évesen az AF1-el aztán tudhatod kinek mire van kerete.
Héé Sárisápon a cigók eredeti Sthil fűrészt árulnak 30 000-ér! Nem kő valakinek? Persze gari nincs rá de bármilyen fától tönkremegy 5 perc alatt!